Михаил Добкин: «Работаем на перспективу»

18.04.2012 18:34   -
Автор:

Озимі постраждали менше чим прогнозували фахівці, боргів у бюджетній сфері — немає, а податків у регіоні зібрано більше ста відсотків. Губернатор розповів, Харківщина економічно стабільна і на побутовому рівні: споживчі ціни навіть під час свят зросли всього на півтора відсотки, а на традиційних ярмарках, що працюють у всіх районних центрах — взагалі залишалися без змін. Деякі сільгоспвиробники навіть заявили про зменшення цін.    

Михайло Добкін,  голова Харківської облдержадміністрації:

-Исполняя меморандум, который подписан между производителями молока, переработчиками молочной продукции и торговыми сетями, а также областной администрации – на 8% переработчики снижают цену на молочную продукцию. Я думаю в ближайшее время мы увидим ответную реакцию на полках магазинов, где продается молоко и молочная продукция харьковских производителей

І це тільки перший крок, розповів губернатор, наступний – контроль якості молока. На Харківщині буде створений центр, що візьметься за експертизу цього продукту. Але це у перспективі. Сьогодні ж у регіоні наводить лад після зими: вивозиться сміття, проводиться благоустрій територій. Фінішним акордом двомісячника «За чисте довкілля» стане загальнообласний суботник.

Михайло Добкін,  голова Харківської облдержадміністрації:

-21 числа будет общеобластной субботник, районы будут трудится по тем планам, которые были намечены, а сотрудники областной власти откликнувшись на предложение своих городских коллег примут участие в благоустройстве тех объектов, которые непосредственно задействованы в подготовке проведения Евро 2012

Коли є взаємодія на всіх рівнях влади, можна працювати на перспективу, впевнений губернатор.  Михайло Добкін повідомив журналістів, що Харківщина у найближчий час отримає з державного бюджету більше ста мільйонів гривень дотацій та субвенцій, які будуть направлені на соціально-економічний розвиток регіону. На які саме проекти будуть витрачені державні кошти вирішать депутати обласної ради під час найближчої сесії.   

Андрій Соловйов, Сергій Перець, Харьковские Известия.