Мешканці Дзержинського району ідуть з проблемами до приймальні народного депутата Валерія Писаренка

07.11.2012 17:50   -
Автор:

До приймальні Валерія Писаренка прийшла пенсіонерка Надія Колесніченко. Жінка каже, проблему її під"їзду слід вирішувати негайно. Все почалося з того, що на першому поверсі, де розташовувався мінімагазін зробили самовільну прибудову.

Надія Колесніченко мешканка Дзержинського району

-На крыше этой пристройки лежит газовая труба, прямо на крыше. Крыша покрыта толью и перегородки деревянные. Восемь этажей вверху. Бросаются спички, бросаются окурки.

Куди не зверталася, і в газову службу і в профільні інстанції — скрізь давали відписки. Питання взято на контроль, каже нардеп . У найкоротші терміни буде створена комісія, яка розв'яже це непорозуміння. Йде на прийом до депутата і молодь. У цього хлопця, колишнього випускника, а тепер аспіранта одного з універів, проблема з житлом. Вихід є, каже Валерій Писаренко. Для молоді працює програма доступне житло.

Ремонти під'їздів, дахів, що течуть, благоустрій дворів — проблем за десятки років у місті назбиралося чимало. Вирішити їх одночасно не можливо, крок за кроком — цілком реально.

Валерій Писаренко народний депутат України

-Самое главное, чтобы люди чуствовали, что даже после выборов, они получили своего представителя в парламенте, который может быстро реагировать на их просьбы. А это значит, что та задача, которую мы ставили до выборов -объединение усилий команды депутатов с местной и областной властью, чтобы Харьков процветал, для того чтобы Слобожанщина достаточно выгодно отличалась от многих регионов сегодня по моему мнению выполена полностью. Теперь наша задача показать активный результат.

Ігор Бескровний, Ігор Луханін Харьковские Известия