Мешканці будинку по вулиці Слинько 2Б почали вселятись до власних квартир

22.11.2012 18:50   -
Автор:

Євгенія Кутнова кореспондент

-Відсьогодні двері цього будинку для його мешканців відчинені. Через три місяці після вибуху люди почали повертатись до рідних домівок.

Мешканці будинку по вулиці Слинька 2 Б не можуть нарудуватись приїздом додому. Серед перших ластівок- Геннадій Алексєєнко. Чоловік мешкає на четвертому поверсі. Це під його квартирою був епіцентр вибуху. Каже: перше, що побачив в оселі після того — величезна діра у підлозі.

Геннадій Алексєєнко мешканець буд. №2Б по вул. Слинька

-Вот тут можно было пройти вот на атком расстоянии, порядка сорока сантиметров, и вот там возле кухни она кончалась. Все остальное, нельзя было ходить, потому что вот здесь плита вот так торчала, вот там.

Тепер в цій квартирі ніщо не нагадує про той вибух. Як і в інших. Для цього будівельники повністю знесли стіни та звели нові. У квартирах провели капітальний ремонт. У деяких оселях, -кажуть мешканці, стало краще, ніж було.

Геннадій Алексєєнко мешканець буд.№2Б по вул.Слинька

-Я доволен. Знаете мелкие недоделки, на солнце пятна тоже бывают, мелкие недоделки они бывают везде. Все отлично, правда.

У квартирах працює опалення, відновлена електрика, каналізація. Є вода, правда поки що тільки холодна. Гарячу подадуть за кілька днів, наразі завершується перекладка магістралі.

Денис Дорожкін заступник голови адміністрації Комінтернівського району

-При заселении пустят газ. Это будет осущетвлятся в индивидуальном порядке, каждая квартира отдельно с заселением всех жильцов.

Сплачувати за послуги мешканці почнуть з першого грудня. Наразі їм із завезенням речей допомагають комунальники. Вони разом із господарями заносять меблі у квартири. У будинку також встановили новий ліфт. Під"їзд повінстю відремонтували. Тепер, кажуть, підрядники, які робили ремонт, будинок ще прослужить не менше п"ятдесяти років. З гарантією.

Євгенія Кутнова, Євген Шинкаренко.Харьковские Известия