Мережі вуличного освітлення у Немишлянському районі відновлюють (відео)

16.02.2024 18:35   -

Воно вигоріло разом з приватними будинками харків’ян. У Немишлянському районі міські комунальники продовжують відновлювальні роботи по вулицях, де на початку лютого через атаку «Шахедів» по нафтобазі стався витік палива та загоряння. Фахівці КП «Міськсвітло» відновлюють мережу вуличного освітлення. Роботи тривають на трьох вулицях, де були зафіксовані пошкодження.

МИХАЙЛО ТАТЬКОВ НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ КП «МІСЬКСВІТЛО»
В результаті трагедії, що сталася 9 лютого було пошкоджено мережі зовнішнього освітлення. Було пошкоджено 600 метрів мереж, 15 освітлювальних приладів. На даний час вже замінено вже 10 світильників. По даній вулиці сьогодні зовнішнє освітлення буде працювати, роботи будуть закінчені сьогодні. На перспективу – наступного тижня будуть закінчені роботи по вулиці Ясенева. Роботи проводяться поетапно після заміни опор побутової мережі. Ми би пришвидшились, могли би пришвидшити ці роботи, але ми залежимо від побутових мереж АК «Харківобленерго». Дані роботи виконані вчасно і все буде добре.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИХАЙЛО ТАТЬКОВ НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ КП «МІСЬКСВІТЛО»
Загалом по Немишлянському району з початку бойових дій було пошкоджено приблизно 500 освітлювальних приладів. Було замінено десь приблизно по пошкодженням 7 500 кілометрів мереж. Проблема у тому, що багато осколкових «прильотів», тому багато мереж пошкоджено згодом – погодні умови та пошкоджена ізоляція мереж. Тому на даний час ми ці роботи поновлюємо. Важко було робити, коли територія була не розмінована, особливо селище Кулиничі та селища прилеглі. Так, там було важко організувати правильно проведення робіт. На даний час – це людський фактор. Так, маємо персонал, маємо техніку, необхідний матеріал і тому працюємо!

ОСТАННІ НОВИНИ