Мер Харкова Геннадій Кернес — номінант премії Людина року

19.01.2013 15:01   -
Автор:

Володимир Полупан харків'янин

-Очень красивый, можно сказать Европейский город.

Так зараз описують Першу столицю городяни і гості міста. Цього року Харків приймав Євро-2012.  Зустрічав футболістів з Голландії, Данії, Німеччини та Португалії. І не тільки команди, а і їх фанів. Навіть на час, із зеленого -  перетворився на жовтогорячий. Більше 15 тисяч голландських ))

Харків'яни теж з теплотою згадують той позитив, що внесли закардонні вболівальники в життя Першої столиці.

Юрій будівельник

-Настроение было радостное, настроение было довольное, люди все улыбались ходили.

Катерина студентка

-Эмоции… Эмоции только позитивные! Много людей, всякие разукрашенные, очень интресно. Ярко тоже!

Євро-2012 — дало поштовх розвитку міста. Але і після чемпіонату з футболу Харків не збавляє обертів.

Напередодні Дня міста та визволення Першої столиці від фашистських загарбників у Першій столиці, за участю Президента Віктора Януковича, відкрили пам'ятник Незалежності України.

Віктор Янукович Президент України

-Этот монумент символизирует исконную мечту наших предков о свободе, многовековую борьбу за независимость. Вашим городом может гордиться Украина, усилиями и неутомимым трудом харьковчан преумножаются достижения Украины.

Перетворення тривають. Парк Горького, що півроку тому нагадував будівельний майданчик, вже відстояв своє право називатися українським Диснейлендом. У 2013 за неповний місяць його відвідало майже півмільйона людей. Оновлений парк це кілька тематичних зон. Американські гірки, французські каруселі, італійські літачки, колесо огляду висотою у п'ятдесят п'ять метрів. Просто пісня.
 
І парк продовжує розвиватися. Роботи не припиняються навіть взимку. Навесні у Харківському Діснейленді з'явиться величезне штучне озеро з живими лебедями та запрацює ролердром. Хоча городяни кажуть, пишаються і тим, що вже мають

Галина М'ячикова харків'янка

-Парк Горького — очень хорошо. Приятно зайти туда. Я ещё біла там до ремонта — там всё біло так. А сейчас там очень хорошо.

Та зміни зараз наочні не лише на територіях відпочинку. Роботи проводять і з відновлення звичайних подвір'їв багатоповерхівок. Нові дитячі і спортивні майданчики на них — вже звична річ. Та і самі будинки поступово ремонтують — під'їзди, вхідні групи отримують нове життя. І не тільки вони.

Сергій Ярош харків'янин

-Набережная, центр города получше стал, красивее. Дороги в городе делают. Гагарина было сделано полностью.

Микола Махлай харків'янин

-Гагарина конечно изменился, центр поделали хорошо, ничего не скажешь. Гагарина сделали нормально, проспект Ленина нормально сделали .

Олена Завгородня журналіст

-Розвиток Першої столиці триває і цього року. Плани вже сформовані. Один із перших об'єктів реконструкції, що буде оновлятися цьогоріч — цей сквер біля будинку Ілліча.

А далі — більше, кажуть у мерії. Об'єкти реконструюватимуть у всіх районах міста.

Віктор Кітанін директор Департаменту комунального господарства

-В этом году будут продолжены работы в Манжосовом Яру. Китлярчин Яр — где уже закончен проект. И  я думаю, что в первых числах мая мы начнём там работы. Мы продолжаем работы на тепличном комплексе, нам нужно провести ряд реконструкций фонтанов в центре города.

І головне. Місто стало іншим не тільки зовні, а і з середини. За час, що минув з дня, коли харків'яни обрали Генадія Кернеса міським головою, змінівся весь підхід до розвитку житлово-комунального господарства Харкова. В наслідок чого, міським службам вдається забеспечувати харків'ян належним рівнем комфорту. Досягнення міста оцінені як на державному, так і на міжнародному рівні. Харків отримав відзнаку кабінета міністрів України, диплом Міжнародної асоціації великих міст та найвищу нагороду ЄвроСоюзу — приз Європи. Як розповідають експерти національного рейтингу Людина року, саме такий підхід міської влади до вирешення насущних проблем Харкова став головним аргументом для висунення кандидатури Геннадія Кернеса у номінанти на титул Людина Року. Як і те, що йому вдається вирішувати і ті питання, що виникають у разі надзвичайної ситуації. Серед переможців програми минулих років в номінації мер року був і теперішній губернатор — попередній мер Харкова Михайло Добкін.