“Мені сподобалось і дітям також”, – Ігор Терехов проінспектував роботу підземної школи (відео)

14.05.2024 19:40   -

Як триває навчальний процес, чи подобаються умови, що були створені та взагалі поспілкуватися. Харківський міський голова Ігор Терехов оглянув підземну школу, що розпочала свою роботу з початку тижня в Індустріальному районі.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Хочу сказати, що мені сподобалось і дітям також подобається. Дійсно багато з них сьогодні в перший раз прийшли до справжньої школи і це, насправді, дуже добре. Настрій гарний і головне, що всі діти бажають навчатися і це дуже гарно і знаєте, аж тремтить, що у них не було можливості навчатися і, нарешті, така можливість з’явилася. Я сьогодні дуже вдячний нашим вчителям, які працюють, навчають наших дітей і будемо такі школи будувати. Це перший наш досвід але, я впевнений, що до 1 вересня ми ще будемо будувати такі школи. Нажаль, ми вимушені будувати, бо безпека наших дітей – це головне! Сьогодні більше 200 діточок але можливості цієї школи набагато більше – ми можемо навчати 450 дітей в одну зміну і в дві зміни навчати практично 1 000 дітей.

Не менше радіють за своїх дітей їхні батьки, які віддали їх на офлайн навчання до цієї школи. Кажуть, що створені умови найсучасніші і головне найбезпечніші.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЬГА МАТИ УЧНЯ ПІДЗЕМНОЇ ШКОЛИ
Ви знаєте, ми дуже раді, що саме наш район в нашому місті мав таку можливість відкрити підземну школу. Тому, що дітям дуже набридло сидіти перед екраном і це дуже небезпечно для здоров’я і ми це дуже розуміємо. А підземна школа дала можливість і живого спілкування із однолітками, із вчителями. І мають вони можливість надолужити знання саме в очному форматі. І ці умови, які тут створені, вони безпечні для наших дітей. І все створено в сучасному дуже стилі.

ОКСАНА МАТИ УЧЕНИЦІ ПІДЗЕМНОЇ ШКОЛИ
Класи дуже гарні – світлі, просторі, є всі умови для навчання дітей. Все дуже-дуже добре, ми вдячні. Здали свою дитину до цієї школи, тому що спілкування для дітей дуже важливо. Тому що постійно дистанційні уроки вдома, то є вдома, а спілкування нічим не заміниш і тому дітки тут раді, навчаються, спілкуються, граються і дуже-дуже задоволені.

ОСТАННІ НОВИНИ