Медичні працівники Шевченківського району приймають вітання (відео)

18.07.2023 17:32   -

У кожного з них за плечима не один десяток років улюбленої роботи. Бо саме такою її вважають медичні фахівці, які працюють у Шевченківському районі.

СЕРГІЙ КОПІТЬКО МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР МІСЬКОГО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ №1
Я завжди мріяв бути лікарем, я мріяв допомагати людям. А так випала мені доля – я допомагаю новим мешканцям нашого міста Харкова ставати в наші лави, множити наше суспільство. Бажаю напередодні нашого свята – дня медичного працівника ну перш за все миру, блакитного, ясного неба, всім вам, злагоди у сім’ях. Ну і трудової наснаги.

НАТАЛЯ ПОДСКРЄБАЄВА СТАРША МЕДИЧНА СЕСТРА МІСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ПОЛІКЛІНІКИ №4
Когда больше детей идёт в поликлинику, когда возвращаются в данный момент в Харьков – это большая радость для нас медиков, для меня, в частности, потому что я деток очень люблю. И поликлиника у нас хорошем счету и отзывы положительные. Дети – это наше будущее, это и моя любовь в частности!

КАТЕРИНА БАНЩИКОВА МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР МІСЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ №26
Я задоволена тим, що я маю можливість допомагати людям, я маю бажання допомагати людям. Це мабуть дивовижна професія, бо ми бачимо багато людських доль, які проходять перед нами і ти радієш, коли маєш змогу вилікувати когось і це неймовірні емоції. Бажаю, щоб ніколи не перегоріло бажання, не перегорів вогонь, який вас привів в медицину. Щоб був добробут в ваших сім’ях, було здоров’я і найголовніше – щоб прийшов мир на нашу землю!

І за любов до професії, відданість їй у такий нелегкий час у переддень свого професійного свята вони приймають вітання від очільника міста Ігоря Терехова. Кращим з кращих нагороди та низький уклін.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я хочу подякувати всім вам за те, що ви робите – за вашу роботу, за ваше відношення до людей. За те, що ви зараз в Харкові – це нелегко, але це дуже і дуже важливо. Хочу побажати вам всім міцного здоров’я, щастя, радості, перемоги всім нам, скорішого миру і відбудови нашого міста!

ОСТАННІ НОВИНИ