Медики показали какие они творческие люди

07.11.2019 13:16   -
Автор:
В житті за професією вони медичні працівники, а тут сьогодні – творчі особистості і представлять свої роботи у конкурсі декоративно-прикладного мистецтва "Натхнення-2019". Олена Зайцева, педіатр-неонатолог,бере в ньому участь вперше, хоча і займається  рукоділлям все життя. Справа в тому, що два року тому вона освоїла для себе новий напрямок – печворк – текстильна мозаїка і от наважилась представити свої вироби..   
 
Олена Зайцева лікар педіатр-неонатолог міського пологового будинку №7 
 
Работа у нас ответственная и сложная и спасибо областной организации профсоюза, что устраивает нам такой праздник, на котором мы можем самовыразиться, самореализоваться. Действительно после тяжёлой работы хочется заняться чем-то прекрасным в мире искусства. Это отдых и ты забываешь о времени, о времени суток, забываешь обо всём. 
 
Талановиті люди – талановиті в усьому, зазначають організатори конкурсу. І підтримуючи працівників медичної галузі постійно влаштовують їм в тому числі і ось такі творчі змагання. 
 
Альона Благовещенська голова Харківської обласної організайії профспілки працівників охорони здоров'я України
 
Це вже стало доброю традицією, ми приводимо такі конкурси кожного року, тому що серед працівників галузі охорони здоров'я дуже багато талановитих справжніх професіоналів. Ми намагаємося підтримувати творчі таланти наших працівників, всіляко сприяти їх розвитку, щоби люди могли бути не тільки на роботі, а йдуховно розвивалися і відпочивали. 
 
Журі конкурсу, зізнаються, обрати кращих було непросто. Вони відзначають високий рівень робіт, які відповідно до назви конкурсу і дійсно були виконані з неймовірним натхненням. 
 
Олена Булаєнко мистецтвознавець
 
У вас много хороших работ, много творческого видения. Это очень приятно. Здесь вы вкладываете не только душу, но и себя лечите. Я думаю у вас всегда будет будущее с таким потенциалом.
 
А потенціал і справді величезний. До того ж що творчі люди завжди у пошуках, бо намагаються пізнати щось нове і досягти досконалості. 
 
Світлана Фоменко операційна сестра міської клінічної лікарні №25
 
Я занимаюсь уже давно. Я постоянно принимаю участие в выставках и постоянно занимаю первые места. Это вдохновение души от нашей сумасшедшей работы.  Я увлеклась лепкой из глины. У меня получается и я надеюсь, что и в следующем году я представлю свои работы. 
 
А цьогоріч організатори представили до нагород 37 переможців у різних номінаціях і вручили їм нагороди з бажаням і надалі не втрачати життєвого оптимізму і звісно ж творчого натхнення.