Машинобудівників Харкова привітали з професійним святом (відео)

21.09.2023 20:18   -

З нагоди професійного свята машинобудівників, у Харкові провели урочистий захід. Кращих працівників підприємства “Укренергомашина” за мужність і стійкість, проявлені у воєнний час, високий рівень професійної майстерності, сумлінну працю задля наближення перемоги, відзначили почесними грамотами та подяками.

ОЛЕКСАНДР НОВАК ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Я хочу подякувати багатьом поколінням турбоатомців, які створювали славу цього підприємства, тим, хто працює сьогодні і продовжує ту роботу, яка сьогодні необхідна для нашої держави і для нашого міста. Я розумію, наскільки складно в цей військовий час організовувати роботу, отримувати результат. Але завдяки умілому керівництву підприємства, вашій наполегливій праці, підприємство продовжує виконувати ті завдання, які сьогодні необхідні. І міська влада була і залишається вашим надійним партнером.

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни. Тож так важливо, щоб підприємство працювало. І попри воєнний стан, обстріли, блекаути завод функціонує.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВІКТОР СУБОТІН ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР АТ “УКРЕНЕРГОМАШИНА”
Колектив працював кожен день. І це дуже важливо. Це головний показник того, що у нашому колективі є стержень, є сила духа і є великий патріотизм. Це розуміють і оцінюють в державі. Ми відчуваємо підтримку Президента України, ми у повній співпраці з харківською військовою обласною адміністрацією, з харківською мерією. Це стосується багатьох сотень питань, які вирішуються тут на місті і весь цей час.

Не чекаючи поки закінчиться військова агресія, кожне підприємство Харкова працює задля теперішнього і майбутнього. А найголовніше сьогодні, кажуть машинобудівники, це праця задля Перемоги, задля миру.

ОСТАННІ НОВИНИ