Майже 1 800 харків’ян розправилися з ним швидко та на «відмінно». Що сталося у Харкові

22.02.2024 19:45   -

Вже багато хто радів плюсовій температурі, променям сонечка і казав собі «Ну, нарешті, вона прийшла!». «А ні!», сказала зима та вчергове вкрила Харків снігом. На боротьбу з ним з самого ранку вийшли представники комунального фронту. У хід пішли і звичайні лопати з мітлами і спецтехніка, аби пришвидшити весь процес. Ось один з прикладів. Салтівський район. Один із дворів.

ВАЛЕРІЯ ПІДГОРНА МАЙСТЕР ДІЛЬНИЦІ САЛТІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Ранок у нас почався у п’ятій годині. Проводимо прибирання прибудинкових територій міста Харкова. Для мешканців ми спочатку прибираємо виходи з під’їздів, тротуари, підходи до контейнерів і доріжки до транспорту. Для чистки снігу ми використовуємо великогабаритну техніку та засоби малої механізації. Там де стоять автівки та не може проїхати великогабаритний транспорт ми чистимо вручну. Це, звичайно, займає більше часу, але ми з цим справляємося. Є проблема і ми її вирішуємо.  

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Для прибирання снігу на вулиці міста вийшло 1 740 працівників. Також до роботи залучено близько 60 одиниць снігоприбиральної техніки, засоби малої механізації, десь близько 80 одиниць. Та зокрема снігоприбиральні мотоблоки зі щітками. Максимально працюємо. Виходи з під’їздів – чисті, тротуари – чисті. Також «червоні лінії» працівники прибирають, виходи з укриття, пішохідні доріжки. І ми вже сподіваємось, що скоро настане весна. Зима не хоче нас відпускати, тому ми оперативно реагуємо на такі виклики погоди. Працівники наші дуже старанно працюють, але ми потребуємо ще робітників. У нас є вакансії, в кожному районі, тож звертайтесь. Також запрошуємо і трактористів на роботу, слюсарів-ремонтників і нам потрібен токар 5 розряду. І ще, якщо ви хочете влаштуватися на роботу майстрами, у нас є вакансії в Основ’янському, слобідському і Холодногірському районі. Весна попереду, роботи достатньо. Ми готові і хочемо та будемо робити Харків найкрасивішим, найчистішим містом. І щоб нашим харків’янам тут було зручно, комфортно жити та гуляти!

ОСТАННІ НОВИНИ