Луценко помилували, а Тимошенко вирішила до себе журналістів покликати

08.04.2013 21:53   -
Автор:

-Ви знаєте словами багато не скажеш. Я думаю, що мої очі скажуть про все. Всього доброго! 

Під указ про помилування всього потрапило шість засуджених. Тепер захистники Тимошнко просять для неї помилування у Президента. Щоправда з певними умовами. Мовляв, екс-прем"єрці потрібна повна політична і юридична реабілітація. У неділю біло-сердешні навіть хотіли записати відеозвернення Тимошенко. Скликали всіх журналістів. Дирегував всім процесом  народний і недоторканний борець за свободу. Зібравши всіх представників ЗМІ, повів їх до опочевальні головної віп-бранки країни. Напевно забувши, що це не її персональні хороми і що вона тут знаходиться, відбуваючи термін. Тож, враховуючи, що дозволів, згідно Закону, на візит до Тимошенко ніхто не давав, на всіх очікував промах.

-Господа! Надо технично выходить назад!

Технічно вийшли, але тут він не вгамувався.

-Я предлагаю вам сейчас нам обратиться к Юле и сказать, что вот мы здесь!  Окэй?! Окэй?! Всем понятно???

Але кричати довелося самому. Групи підтримки не знайшлося.

-Юлия Владимировна! Мы здесь с прессой! С праздником!

Та преса змовчала і пішов той дирегент шукати хто б підспівував у таборі вже звичних акторів. Та і у тих інтузіазму вже бракувало.

-Юля! Мы тебя любим! Машет, машет ручкою. Ой даааа, машет ручкою, добре. Дякуем! А ещё разочек можно?! Машет, машет! Здесь находится пресса! пресса тута!

-Це мое ставлення до неї, вчора ввечере прілітев до Харківа для того шоб забезпечіті можліву близку к нулю  вірогідність попадання преси до неї. Я пояснів вам? Дякую вам!

Арсен Борисович сегодня оппозиция впервые решила использовать прессу как массовку для своей политической акции. Скажите на сколько это соответствует идее свободы слова о которой говорит оппозиция? В массовку превращает себя каждый, кто хочет быть массовкой, а в свободной стране каждый поступает как хочет. Вот вы сюда пришли значит вам этого хочется, если бы вы не пришли — то вам этого не хочется. Есть понятие проффесионального долга, которым вы злоупотребили.