Люди повертаються до своїх квартир. Відновлення багатоповерхівки на Північній Салтівці від початку до сьогодні (відео)

17.11.2023 20:50   -

Вона вже не така сумна і нежива якою була зовсім недавно. Цій багатоповерхівці, що на Північній Салтівці, дісталося від «прильотів». Частки снарядів легко пройшли скрізь товсті стіни руйнуючи все на своєму шляху. Все, що люди наживали роками. Дісталося і конструктиву будівлі.

МИКОЛА ПАНЧЕНКОВ ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
В результаті вибухової хвилі були пошкоджені стінові панелі, покрівля та несучі конструкції будівлі. Зовнішня стіна відійшла на 10 сантиметрів, нам прийшлося її демонтувати. При виконанні демонтажних робіт ми використовували баштовий кран.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИКОЛА ПАНЧЕНКОВ ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Далі ми почали відновлювати стіни за допомогою піно блоків, цегляної кладки та посилювали стіни металоконструкціями. Цей процес займав деякий час після чого ми приступили до покрівельних робіт. Зараз займаємося відновленням фасаду та внутрішніми роботами, а саме – штукатурка, шпаклівка, фарбування та облицювання плиткою підлоги. На даний час більшість мешканців повертається до своїх квартир, в яких ми відновили комунікації, а саме водопостачання, теплопостачання та електрику. Наші роботи вже на фінальній стадії. Я впевнений, що мешканці даного будинку будуть задоволені нашою роботою.

ОСТАННІ НОВИНИ