Ліквідація наслідків ракетних ударів по Харкову. Комунальники відновлюють інфраструктуру міста (відео)

17.08.2022 20:19   -


Не минуло й тижня – дорога вже, як новенька. Вихідними ворог знов обстріляв ракетами центр Харкова. Внаслідок цього постраждали цивільні об‘єкти, асфальт на проїжджій частині та узбіччі. Але потрощену ділянку дорожники привели до ладу всього за кілька днів.

Середмістя Харкова. Вихідними російські окупанти знову випустили ракети по цивільних об‘єктах. Як наслідок – зруйновані будівлі та вирви на асфальті. Але, згадують комунальники, одразу ж почали усувати результати ворожих «прильотів» – прибирати скло й уламки, відновлювати комунікації та потрощену дорогу.

АНДРІЙ ГОВОР МАЙСТЕР КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Вчера подготавливали основание для укладки асфальтобетона на проезжей части, площадью 80 квадратных метров. Сегодня укладывается асфальтобетон двумя слоями.

Наразі тут працюють десяток фахівців, задіяно й майже стільки одиниць спецтехніки. Один із робітників Олександр Дигов розповідає: такі роботи виконує вже втретє. А опанувати знання з ліквідації наслідків обстрілу довелося швидко ще в перші дні повномасштабного вторгнення. І ця ділянка, зізнається чоловік, чи не найбільша з тих, що відновлював після «прильотів».

ОЛЕКСАНДР ДИГОВ РОБІТНИК КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Человек привыкает ко всему. Начинаешь, по-тихоньку, и к этому привыкать. Кто-то говорит «Спасибо за Вашу работу», кто-то – начинает ругаться – ему неудобно проехать. Все от человека зависит. Но мы продолжаем работать. И до конца войны будем.

Ремонт проїжджої частини, кажуть робітники, планують завершити вже до кінця дня. Після цього – приступлять до відновлення дороги на узбіччі.

АНДРІЙ ГОВОР МАЙСТЕР КП «ШЛЯХРЕМБУД»
После того, как теплосети восстановили более 70 погонных метров трубопровода, засыпали песком. Будем восстанавливать тротуар. Будут продолжаться работы по восстановления тротуара на площади 500 квадратных метров. Всего хватает, мы успеваем – работы будут выполнены в кратчайшие сроки.

Лише у Холодногірському та Новобаварському районах дорожники відновили вже п’ять крупних ділянок, що потрощили російські війська. Водночас, кажуть фахівці, від початку повномасштабної війни працюють щодня. Іноді – й без вихідних.