Ліквідація наслідків від пожежі в будинку по Червоноармійській

18.02.2013 20:19   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Будинок по вулиці Червоноармійській 8/10в, в якому з п'ятниці на суботу сталася пожежа, знаходиться в задовільному стані. Про це сьогодні заявили МНСники.

Займання сталося на дев"ятому так званому технічному поверсі приблизно о десятій вечора.

-Від вогню постраждав дах будинку та ще дев’ять квартир на останніх поверхах – вони залиті водою.

Богдан власник квартири на сьомому поверсі

-Затоплено полностью, вот эти стены, и с потолка вода до сих пор течёт постоянно падает штукатурка. Вот это всё было меньше, вот эти вот дырки, щели. Постоянно падает, сыпется и капает. Я думаю, что падать они ещё будет очень долго. Обои вчера поодирали, потому что они понабирали влагу, но так чтобы быстрее просыхали стены. Тут у меня болото, но как-то страемся всё вымакиваем, чтобы влага уходила быстрее.

Олександр власник квартири на шостому поверсі

-Всё прийдётся виносить, выбрасывать потому что всё повело. Ещё пока не подсчитывали, но я думаю, что тридцать так точно. Потому что втроём живём, каждому нужен какой то диван, кровать на чём спать и одежда уже восстановлению не подлежит.

Власникам цих квартир надали можливість проживати в готелі "Турист".

Число мешканців, які оселилися в готелі, не змінилося. Їх, як і раніше, — п'ятеро. Всі погорільці на вихідних отримали можливість зайти в свої квартири і забрати необхідні речі.

Ігор Бескровний кореспондент

-Скільки саме часу комунальникам знадобиться щоб остаточно розчистити всі наслідки від пожежі вони поки не говорять. Говорять едине, що для цього знадобиться щонайменше кілька днів.

Ігор Бескровний