Лікарні №13 — 75 років

21.02.2013 16:06   -
Автор:

Їй сімдесят п"ять. Міська клінічна лікарня номер тринадцять святкує ювілей. Сьогодні її медики приймали не лише пацієнтів, а й гостей. Та свято розпочалося не з урочистостей, а відразу з подарунків. За гроші з міського бюджету для лікарні придбали новий флюрограф. Сучасний, малодозовий, з комп"ютерною обробкою даних. Тепер відкривають флюрографічний кабінет.

Головний лікар розповідає, такий апарат був потрібен вкрай, адже на день до стап"ятдесяти людей проходять флюрографічне обстеження і з новими технологіями, результат обстеження стає більш якісним. Та і взагалі, з гордістю каже головний лікар, девіз лікарні — рухатися вперед. І що девіз працює, видно у кожному кабінеті, у кожній запровадженій інновації. Взяти хоча б пульмонологічне відділення. На обстеження сюди їдуть зі всього міста. І так понад п"ять тисяч людей на рік. І всі знаходять тут допомогу. А завдяки профільній міській програмі — безоплатну допомогу.

Володимир Бизов заступник головного лікаря з медичної частини Харківської міської клінічної лікарні №13

-На сегодняшний день наше оборудование и наш опыт и благодаря это инновационной городской программе, мы обеспечиваем больных, бесплатно, дорогостоящими ингаляторами.

Ці інголятори і справді — не з дешевих. Від 150 гривень до 500 за один. А пацієнту у середньому такого вистачає лише на місяць. Минулоріч за цією міською програмою більше трьох тисяч людей отримали такі інгалятори. Та пульмонологія для тринадцятої лікарні — візитка вже багато років. І тут знов рухаються вперед.

Алла Бобейко, головний лікар міської клінічної лікарні №13

-У нас уже открыт с 1 января кабинет по лечению больных хронической болезнью Паркинсона, что очень важно сегодня для многих больных, сегодня мы участвуем и наше приоритетное направление, это лечение больних гепатитом С в рамках золотого стандарта, это все очень дорогостоящие методики, это все дорогостоящие технологии, но сегодня мы обеспечиваем то, что обеспечивается на европейском уровне.

Рівень у всьому в лікарні досягався роками. І до ювілею вона постала ось така — з оновленим фасадом, вікнами, пандусом. І всередині все випромінює комфорт.

-Я много раз проезжая мимо вашего здания и смотрю не косая ли , не кривая ступенька, но на сегодняшний день могу одно констатировать, что у вас тут полный порядок, чисто хорошо, тепло и уютно.

За всі ці досягнення колективу багатопрофільної лікарні з сучасним обладнанням і найкращими фахівцями — почесні грамоти та подяки від міської ради і виконкому.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Вы помните как все начиналось, вы помните наверное те многие многие трудности и препятствия, котоыіе вы преодалевали с разынми руководителями города, с разными депутатами,с разными людьми, которые опекали вас. Главное одно могу сказать — сегодня вам нечего бояться, главное, что все уже позади, у вас есть уверенный руководитель и грамотный. Также хочу вам сказать, чтоб вы могли только думать о хорошем и о той стабильности, которая должна все таки наступить, потому что для вас очень важно, чтобы те условия, которые требует сегодня медицина не просто были созданы, а постоянно біли крепче и конечно качественнее и поєтому еще раз вас с вашим юбилеем, счастья вам, здоровья и успехов!

Оксана Кононова