Личный прием народного депутата Валерия Писаренко

01.08.2012 19:46   -
Автор:

Анатолій Перешкольний -тренер з автомодельного спорту. Він ас з керування іграшкових машин на радіоуправлінні. Під його опікою — дванадцять вихованців. Але займатися хлопцям немає де. З цією проблемою чоловік прийшов до приймальні народного депутата Валерія Писаренка. На особистий прийом. Тут йому і запропонували місце для тренувань, де наразі і ведуться роботи з реконструкції.

Анатолій Перешкольник ,тренер з автомодельного спорту:

-Он в пятьдесят первой школе стадион оборудывает, и асфальтирует. И я должен принести схему, где и как все это должно примерно располагаться. И получить разрешение на то, чтобы на этой площадке тренироваться.

Та до громадської приймальні люди йдуть із різними питаннями. Переважно побутового та житлово-комунального характеру.

Ігор ,мешканець буд.№8 по вулиці Данилевського:

-У нас жилой дом. И мы там живем. Открылось кафе, музыка проходит в квартиры, то есть бахкаючие эти низкочастотные вибрации, ну и так далее, курение.

З цього питання, буде проведена експертиза, каже Валерій Писаренко, яка й вирішить подальшу роботу закладу. У Олени ж Манжос проблема яка хвилює не перший рік. У їхньому будинку протікає дах.

Олена Манжос, мешканка буд.№58 по вулиці 23 Серпня:

-Уже много раз обращались сначала в ЖЕК, потом в Жилкомсервис, сказали, что мы как бы по очереди. Но у нас как бы все уже валится, мы боимся за жизнь своих детей.

Їхній будинок у черзі аж  двісті п"ятдесятий. І це тільки у Дзержинському районі. У міському бюджеті на ремонти всіх домів грошей не вистачає,- каже Валерій Писаренко. І додає, дається взнаки те, що десятки років за їх відновлення взагалі ніхто не брався.

Валерій Писаренко, народний депутат України:

-Мы уже сегодня ориентируемся на то, Харьков должен бороться за увеличение расходных статей государственного бюджета. Поэтому требуется команда, которая будет решать эти проблемы на государственном уровне. И наша задача, чтобы бюджет следующего года позволял нам решить эти проблемы не в таких очередях, как мы сегодня с вами видели, а в достаточно сжатые сроки.

Загалом же, каже нардеп, до його громадської приймальні за час її роботи вже надійшло більше двох з половиною тисяч звернень. Частина з них вирішується одразу, частина надсилається до відповідних органів. Але і ті, і інші — залишаються на контролі.

Євгенія Кутнова,Ігор Луханін.Харьковские Известия.