Личный прием народного депутата Ирины Бережной

31.05.2012 18:27   -
Автор:

Сьогодні на прийом до народного депутата Ірини бережної записалося більше десяти людей. Пенсіонерка Лідія Плющ серед них. Пришла відразу з кількома проханнями. Перше пов`язане з будинком, в якому вона мешкає. Сходники його під`їзду, каже, вже давно потребують ремонту. Не менш важлива і друга проблема.

Лідія Плющ , мешканка будинку №12 по вул. Героїв Праці:

-У нас детская площадка была, подъехала однажды машина со сваркою, забрали все детские: горку, качелю, грибки. Все срубили, погрузили на машину и уехали. Сказали, что к  маю все сделают все лучше, новое и все.

З усіма цими проблемами у приймальні депутата пообіцяли розібратися.

Лідія Плющ , мешканка будинку №12 по вул. Героїв Праці:

-И сказали, что постараемся сделать и все будет, как положено.

Більшість же питань, з якими до депутата звертаються харків`яни, юридичні. І не з проста, люди знають, Ірина Бережна — заслужений юрист України. Тож, коли до фахівця звернутися вчасно, шанси на вирішення проблеми збільшуються.

Ірина Бережна,  Народний депутат України:

-И я могу отчитаться о проделанной работе, 80 процентов жалоб уже так или иначе в том или ином виде людям оказана помощь. И люди действительно довольны, видят результат, а для них это самое главное.

Особисті прийоми тут будуть регулярними, каже Ірина Бережна. І прводитимуться вони двічі на місяць. У всі інші дні до приймальні теж можна звертатися. Помічники нардепа тут працюють щодня.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.