Льготный «E-ticket» выдается только харьковчанам

05.02.2020 14:27   -
Автор:
Пільговий електронний квиток «E-ticket» для проїзду у метро, трамваї та тролейбусі видають тільки харків'янам. Згідно з Бюджетним кодексом, пояснив профільний заступник міського голови Євген Водовозов, міська влада фінансує тільки жителів своєї тергромади. Це означає, що питання безкоштовного проїзду для пільговиків з області мають вириішувати їхні місцеві органи самоврядування. Наразі харків'янам видають пільгові картки "Е-тicket". У мерії пільговиків просять перевіряти себе у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб. 
 
Євген Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста
 
Это единая система учета льготников в стране — прийти и проверить себя, потому что если их нет в ЕДАРПе, мы не сможем выдать Е-тикет. Есть две категории, которые не могут стать в системе ЕДАРП — это многодетные семьи и пенсионеры по возрасту, не ветераны труда. Им нужно прийти и стать в базу единого билета, потому что иначе мы не сможем выдать им этот билет.
 
З першого березня, нагадав Євген Водовозов, старі картки для проїзду у метро вже не можна буде поповнювати. Якщо поклали на них гроші раніше, то за ними ще можна буде проїздити до першого березня дві тисячі двадцять першого року. 
 
Євген Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста
 
Маршрутки теж будуть підключені до цієї системи, але пізніше. Ми налагодимо систему у електротранспорті, метрополітені цього року.