Культурна програма на канікулах

20.12.2012 19:14   -
Автор:

Снігова погода — час ставати на лижі, діставати санчата чи відправлятися на ковзанку. Малечі і дорослим є, де реалізувати свою енергію взимку і як розважитися. Так, на лижах можна ходити чи не усюди, спеціальні траси прокладені у Лісопарку. Салтівський лід, Палац спорту — усі умови для катання на ковзанах. Подекуди можуть з"явитися імпровізовані ковзанки на подвір"ях городян.

Олександр Попов заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту

-Если будет позволять погода, то я думаю, юудут заливаться хоккейные коробки и под открытым небом без искусственного льда, я знаю, что есть такие коробки и на Салтовке, я знаю, что заливают в школах и во дворах в разных районах города.

Головне для батьків — слідкувати аби малеча не переохолоджувалася і не гралася поблизу проїжджої частини. Взагалі ж прогулянки на свіжому повітрі вкрай корисні для здоров"я. Як і загартовування. Не зважаючи на низьку температуру у Саржиному яру продовжується традиційне купання.

Олег морж

-Я не прекращаю, но я стараюсь аккуратно плавать, чтоб не переохладиться, я не остаюсь в купеле как некоторые 10 минут, 5 минут. Окунулся и пошёл!

Микола морж

-Самая низкая температура при которой я купался — это -24, больше уже не рисковал. Болеть перестал — это сто процентов, ну и просто иммунитет побольше становится вообще ко всем болезням абсолютно.

Також дитячі спортивні школи не підуть на канікули і продовжать працювати. Очікується будівництво ще однієї спортбази — таке доручення дав Президент України. Щоправда втілення планів буде вже не цього року.

Олександр Попов заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту

-Выделено большое количество земли в окрестностях "Швейцарии" для строительства на этом месте олимпийской базы по зимним видам спорта, когда это состоится возможности у харьковчан зимними видами спорта значительно добавится. Там будут все виды лыж, и гонки, горные лыжи, и биатлон и все зимние виды спорта.

Анастасія Полякова, Ярослав Кононенко, Харьковские Известия