Кубок Европы по футболу вызвал настоящий ажиотаж

17.05.2012 21:12   -
Автор:

Кубок Європи з футболу, що розташувався на головній площі міста — викликав справжній ажіотаж. Бажаючі сфотографуватися з головним континентальним трофеєм вишкуються у величезну чергу. Людей не лякають багаточасові простої і похмура погода, головне піднятися на п"єдестал і зробити заповітний знімок.

Світлана Варвінська,  педагог:

-Радуюсь, я рядом и это мне так нравится, честное слово, это супер, это так классно. Такой кубок! 65 см высотой, серебро, это супер просто.

Тимур Даас,  школяр:

-Я очень доволен, что чемпионат Евро будет в Украине, в Харькове особенно. Это будет праздник для города. 

Алла Федорченко,  медсестра:

-Смотрю так много людей, думаю, ну нет, обязательноь надо постоять и вот дождалась своей очереди, 2 часа, но это неважно. Главное, что я сфотографировалась, у меня есть такой кубок.

Організатори туру вже звикли до такої зацікавленності людей, щодо Кубку Європи, втім приголомшені від того, що саме харків"яни виявились найактивнішими.  

Алла Подкосова-Фокіна,  представник трофі-туру "Зустрічай кубок" у м.Харкові:

-Такого ещё не было нигде. Самый большой рекорд был в Киеве и судя по всему Харьков претендует по крайней мере на данный момент побить этот рекорд. Это праздник. Кубок УЕФА в Харькове — это праздник.

Всього з Кубком Європи у Харкові сфотографувалися близько семи тисяч харків"ян. За рахунком — дві тисячі дванадцятому поталанило, він отримав приз — безкоштовні два квитки на футбольний матч. Сьогодні футбольний трофей покинув першу столицю і відправився у Донецьк.

Анжела Сушко, Олег Синицький, Харьковские Известия.