Крышу отремонтировали

10.08.2012 13:17   -
Автор:

 

Вулиця Сумська, будинок сто двадцять вісім — А. В одному з під`їздів цього будинку дах почав протікати кілька років тому. Справжнє жахіття було під час дощів навесні та восени. Тоді потоки води потрапляли не лише на горище, а й стікали по стінах під`їзду, згадує мешканка квартири шостого, останього поверху Валентина Хаїрова.

Валентина Хаїрова, мешканка будинку № 128А по вулиці Сумській:

— Ну в общем кругом была вода и дотекала до третьего этажа, потому что ну просто сплошной поток был воды.

З проханням вирішити цю проблему мешканка почала звертатися до профільних служб ще чотири роки тому. Кожного разу там обіцяли залатати дах. Тепер це лише згадка — покрівля вже відремонтована. Жінка каже — усе змінилося, як вона записалася на прийом до народного депутата Ірини Бережної. Там питання вирішили протягом десятьох днів.

Валентина Хаїрова ,мешканка будинку № 128А по вулиці Сумській:

— По-матерински я благодарна за ее внимание, за ее заботу, я просто не ожидала, что так быстро, так качественно сделан ремонт.

До громадської приймальні Народного депутата Ірини Бережної звертається чимало людей. Кожен зі своєю проблемою. І всі вони тут обробляються та поступово вирішуються.

Ірина Бережна ,народний депутат України:

— Естественно проблему капитальных ремонтов нужно решать на государственном уровне и местные власти, конечно же, поэтапно, постепенно будут все приводить в порядок, в том же динамичном темпе, в котором это делается сейчас.

Та до громадської приймальні народного депутата звертаються не лише з комунальними, а й юридичними питаннями. Кваліфіковані консультації тут помічники нардепа проводять щодня.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов. "Харьковские Известия".