Кругла та неповторна. Що на набережній створюють харківські комунальники (відео)

27.06.2023 15:08   -

Вона прикрашатиме Харків своїми яскравими фарбами. Вулиця Вернадського на перетині з Гімназійною набережною. Тут харківські озеленювачі створюють квіткове панно на круглій клумбі. Щодня її проїжджають тисячі машин, тож не побачити красу роботи комунальників неможливо.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Ця клумба буде неповторною від інших, тому що ми ніколи не повторюємось і всі клумби у нас різні, в цьому році це не виключення. І ми розпочали висаджувати квіти на цій клумбі згідно нашого плану. Квітник створюємо з таких квітів як тагетіс жовтий та помаранчевий, катарантус рожевий, петунія «Бургундія» і листяна-декоративна ірезине. Авжеж ми використовуємо біле каміння для декору. Загалом ця клумба становить 1 500 метрів квадратних і ми плануємо висадити приблизно 25 000 квітів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Раз на тиждень спеціалісти підприємства косять газон на цій клумбі, а вночі працює автоматичний полив. Тому за цією клумбою ми доглядаємо у штатному режимі. Такі роботи за доглядом клумб, які ми вже висадили в парках та скверах, у нас проводяться регулярно ми за ними доглядаємо – поливаємо, підкошуємо газон і підсаджуємо квіти. Робимо все необхідне, щоб наші клумби протрималися якомога довше.

ОСТАННІ НОВИНИ