Круглий стіл у режимі он-лайн

27.11.2012 18:22   -
Автор:

Круглий стіл у режимі он-лайн. Кожне приймаюче Євро — 2012 місто доповідає, своїм досвідом ділиться. Під час проведення Чемпіонату з футболу Перша столиця показала себе всьому світу, звітують з Харкова. Тут побували тисячі іноземних гостей. Гостинні люди, вражаюча архітектура, затишні місця відпочинку, розвинена інфраструктура. Ось такі були відгуки про Харків футбольних вболівальників. Спортивне свято закінчилося, а місто і далі розвивається. І вже готується до нового масштабного заходу — Євробаскету — 2015.

Сергій Климчук заступник голови Департаменту спортивних іміджевих заходів міста та маркетинга

-У нас для этого готовы и гостинницы,  у нас готовы спортивные арены, у нас готовы спортивные базы, трансферные базы, все основания для того, чтобы проводить соревнования европейского уровня у нас есть.

Для того, щоб зустріти нових гостей як слід треба врахувати чималий досвід проведення Чемпіонату з футболу та виправити деякі недоліки.

Сергій Климчук заступник голови Департаменту спортивних іміджевих заходів міста та маркетинга

-Вопросы были по страховой медицине, на государственном уровне не был на тот момент отрегулирован вопрос как же болельщику приехавшему в Харьков, если он приболел как ему воспользоваться страховым полисом, чтоб его страховая компния могла оплатить, этот вопрос не был отрегулирован на государственном уровне.

Перша столиця взяла високу планку і позиції здавати не збирається. Тому над усіма виявленими недоліками наразі працюють. В тому числі і над подальшим розвитком перспективної галузі — туризму.

Олена Бугло заступник начальника управління внутрішньої політики та зв'язків з громадскістю

-Раньше была проблема для туристов, где им остановится, не было туристической инфраструктуры, отелей, ресторанов, каких-то мест отдыха, теперь есть специальные туристические маршруты.В Харькове и области есть большая программа развития туристического потенциала, большие туристические возможности, нам есть что показать иностранным гостям.

Анастасія Полякова, Євгеній Дроботов, Харьковские Известия