“Краще зробити одну квартиру дуже добре, ніж 100 погано” – деталі про допомогу міжнародних партнерів

15.05.2024 13:18   -

Зустріч із представниками всесвітньої лютеранської федерації. Ця організація з перших днів війни надає  всебічну підтримку харків’янам. Це і підтримка муніципальних кухонь Харкова продуктами харчування, і комплексні ремонтні роботи з відновлення будинків та додаткове забезпечення мешканців матеріально технічним обладнанням.

МАРК МУЛЛАН КЕРІВНИК КОМАНДИ ВСЕСВІТНЬОЇ ЛЮТЕРАНСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ
Минулого року, 2023 року, протягом чотирьох з половиною місяців було відремонтовано 525 квартир. У нас до ремонту цих квартир був трошки інший підхід. Ми розуміли, що для того, щоб допомогти людям, недостатньо просто відновити вікна і двері. Тому що під час візиту до цих квартир ми бачили, що в цих квартирах немає ні стін, ні стелі, немає меблів. І люди залишились без документів, які підтверджують їх право власності на це житло. В цьому випадку ми застосували такий підхід, що краще зробити одну квартиру дуже добре, чим сто погано. Крім того, щоб відновити квартири, ми ще відновлювали і родини. Ми плануємо і беремо зобов’язання, що ми будемо продовжувати відновлювати житло як і в Харкові, так Ів Харківській області. Я хочу сказати, що будемо продовжувати збільшувати гуманітарну допомогу і підтримку людям, які постраждали під час обстрілів і ця відповідь буде в реальному часі, на той момент, коли це необхідно – одразу після таких обстрілів. 

Щодо справ на найближче майбутнє, то обговорили початок ремонтних робіт по створенню укриття для забезпечення оффлайн-формату навяання в закладі “Харківський професійний ліцей залізничного транспорту”. Представники організації нещодавно вже відвідали це приміщення та зробили попередні розрахунки.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Є в планах лютеранської федерації спільно з міською владою і проекти щодо створення нових укриттів у Харкові для забезпечення оффлайн освіти.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Освіта сьогодні дуже важлива для наших дітей. І для нас дуже важлива ваша підтримка сьогодні щодо створення безпечних умов, щоб діти мали можливість вчитись. Дуже вдячний вам за ту допомогу, гуманітарну, яку ви надаєте Україні, і Харкову в тому числі з початку війни. Пункти незламності – найважливіший проект, особливо під час опалювального сезону, зими. І, нарешт,і хочу сказати, дійсно, те, що ви сказали щодо перекваліфікації людей, щодо підтримки людей, щодо того, що ви будете разом з нами перекваліфікувати і надавати людям спеціальності, які сьогодні дуже потрібні, і вони зможуть заробляти кошти, це дуже важливо.

Представники лютеранської організації зазначили, що готові і надалі брати активну участь у різних проектах щодо підтримки і відновлення Харкова. Бо саме це місто та його мешканці викликають у них повагу і захоплення такими якостями як мужність, стійкість, незламність. Тож саме співпрацю з харків’янами вони обрали для себе як пріоритетний напрямок діяльності.

ОСТАННІ НОВИНИ