Кошторис сьогодні ухвалили на останній в цьому році сесії Харківської міської ради

19.12.2012 22:23   -
Автор:

Зарплати бюджетникам, харчування в школах та дитсадках, ремонт доріг та будинків. Депутати харківської міської ради ухвалюють бюджет дві тисячі тринадцятого року. До міської скарбниці заклали п"ять з половиною мільярдів гривень.

Тетяна Таукешева диретор Департаменту бюджету та фінансів

-На содержание жилищно-эксплуатационного хозяйства запланировано направить 66,2 миллиона, на капремонт жилого фонда 62,2 миллиона против 52 в текущем году.

Збільшили суму фінансування, в порівнянні з нинішнім бюджетним роком, і на сферу соціальної направленості. Один мільйон піде на пільги і субсидії, двадцять чотири на допомогу малозабезпеченим сім"ям, п"ятнадцять на виконання міських програм. Передбачені кошти також на  благоустрій територій шкіл та лікарень.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Это программа школьный стадион, мы продолжаем эту программу и в будущем году не меньше, чем в этом. И приведем в порядок территории школ. Это вопросы связанные с нашими учереждениями здравоохранения.

Передбачили в кошторисі шістдесят п"ять мільйонів гривень міським автоперевізникам. За перевезення пільговиків. Фінансово підтримають і міськелектротранспорт. Задля стабільної роботи виділять їм сорок мільйонів. А от запорукою виконання усього запланованого будуть податки.

Олена Мітясова кореспондент

-Основним джерелом формування міського бюджету є податок з фізичних осіб, а з нового року, вперше, ще й додасться туристичний збір. Від нього чиновники планують отримати 270 тисяч гривень.

Залучити додаткові кошти до бюджету планується також за рахунок сбору з автовласників за паркування. Прогнозовані надходження мають скласти три мільйони гривень, що в порівнянні з поточним роком більше на чверть. При цьому збільшено буде кількість паркувальних майданчиків. У місті їх буде до сотні. 

Олена Мітясова, Ігор Луханін, Віктор Ноздрачов, Харьковскиен Известия.