Координаційна нарада

17.08.2012 11:34   -
Автор:

 

Підбити підсумки роботи та обговорити проблемні моменти у забезпеченні в місті порядку. З такою метою сьогодні у міській прокуратурі зібралися на координаційну нараду прокурори, правоохоронці, податківці. У залі присутній і мер міста Геннадій Кернес. У нього до роботи міліції є свої питання.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

— Меня лично как мера Харькова интересует порядок, но когда вложили деньги, а у нас за сезон украли сто с чем-то шаров с набережной, мы покупали велосипеды, передали вам около 200 машин, раций, ну короче, суммы большие денег были вложены в мотообеспечение и ноль.

Таку ж оцінку міський очільник поставив правоохоронцям і за патрулювання Саржиного Яру, там кришнаїти в прямому сенсі слова заважають людям відпочивати, коли їм заманеться влаштовують свої гучні концерти. Така ж ситуація і на площі Руднєва, тільки герої там інші — прихильники лідерки білосердешних під час судових засідань за її справою регулярно псують там дитячий майданчик. Прохання у міського голови є і до Даїшників, стосується воно нічних гонщиків, які заважають харків’янам спати і жити спокійно.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

— Давайте выловим этих мотоциклистов, которые катаются по Харькову, люди просто в обморок падают, проспект Ленина на заднем колесе 300 км в час по прспекту Ленина.

Несанкціонована торгівля, гральні автомати. Щоб досягти результатів, впевнений мер, і навести у Харкові ідеальний порядок необхідна чітка взаємодія і чиновників, і правоохоронців. Тож на таку роботу і взяли подальший курс. В цілому ж, якщо говорити про злочинність у Харкові — у цьому році її вперше вдалося стабілізувати, каже прокурор міста Євген Попович. І не оминає увагою проведений на "ура" Чемпіонат з футболу.

Євген Попович прокурор міста Харкова

— Під час проведення Євро на території міста перебувало понад 233 тисячі вболівальників і у місті не скоєно жодного важкого злочину, а взагалі по Євро-2012 було зафіксовано два злочини, пов’язані з проведенням Євро, всі оба злочини розкриті.

Втім, не дивлячись на добрі результати, проблеми є. Харків лідирує у несплаті орендної плати за землю, така заборгованість становить тридцять п’ять мільйонів гривень. І не зменшується вона по невиплаті заробітних плат, сорок шість мільйонів гривень. А от у боротьбі з корупцією та бюджетними правопорушеннями, кажуть в прокуратурі, є позитивна динаміка.

Олена Митясова, Игор Луханин. «Харьковские Известия»