Консультативная миссия ЕС продолжит работу офиса в Харьковской области

04.12.2018 16:22   -
Автор:
Співпраця Харківщини з Консультативною місією Європейського Союзу триває вже не перший рік. І як зазначила керівник області Юлія Світлична, дає ефективні результати. А тому губернатор запевнила міжнародних партнерів у подальшій всебічній підтримці роботи місії на Харківщині з боку облдержадміністрації. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Вцілому ми відмічаємо дуже позитивні оцінки тих обласних програм, які ми напрацювали разом з вами та які були прийняті обласною радою. І можу сказати вам, що ми продовжуємо цю роботу. І, якщо будуть пропозиції з вашої сторони, ми розглянемо їх і долучимо до тих програмних проектів та тих заходів, які вже існують в наших програмах. Ми зробимо все, щоб ваші комунікації з силовими структурами на території Харківщини були конструктивні. 
 
Досягненнями, які були спільно реалізовані, зокрема, в галузі розробки програми громадської безпеки, пишається і голова Консультативна місія ЄС. 
 
Кястутіс Ланчінскас голова КМЄС в Україні 
 
Ми залишаємося в Харківській області. Місія продовжить свою роботу. Кілька днів тому в деяких медіа з’явилася неправдива інформація, що місія піде з тих регіонів, де впроваджено воєнний стан, але це не так, ми залишаємося.
 
Під час зустрічі сторони обговорили хід реформування правоохоронних органів та запровадження ними сучасних методів та кращих практик міжнародних партнерів. А також питання щодо подальшого підвищення рівня довіри населення до правоохоронців та взаємодії поліції з громадськістю. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Ми сподіваємося, що наше подальше співробітництво також буде спрямоване на укріплення правоохоронної системи тут, на Харківщині і вцілому запровадження нових ідей, нових європейських підходів до реалізації і роботи правоохоронної системи, зокрема в Україні. 
 
Бо ефективність правоохоронної системи, переконана Юлія Світлична — це запорука спокійного життя на території Харківської області.