Конкурс проектов к международному форуму «Харьковские инициативы»

21.05.2012 17:01   -
Автор:

Відбирати бізнес ідеї, що можуть зацікавити закордонний капітал будуть під час конкурсу, що розпочинається першого червня. Протягом трьох місяців учасники зможуть допрацювати свої ідеї за допомогою фахівців Харківської облдержадміністрації. Ті з бізнес-планів, що отримають найвищу оцінку, стануть частиною обласної програми: інвестиційної привабливості регіону.    

Сергій Авершин,  начальник Головного управління економіки Харківської облдержадміністрації  :

-Для инвесторов мы хотим показать, что Харьковская область богата не только природными ресурсами, но и богата идеями, молодыми умными людьми, которые знают чего хотят и как это достичь

Конкурс пройде у двадцяти двох номінаціях, що охоплюють практично всі галузі економіки: від сільського господарства та промисловості до охорони здоров’я та туризму.

Олександр Дудка,  директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку:

-Главная задача у тех кто будет готовить свои проекты, чтобы эти проекты были ориентированы на бизнес результат. Это серьезный вопрос о том, чтобы проект был не просто идеей – красивой, может быть даже перспективной, а был привлекательным для привлечения капитала

Щоб стати учасником конкурсу достатньо стисло описати свій проект на сайті Харківських ініціатив, після чого фахівці облдержадміністрації допоможуть привести його до стандарту бізнес-плану. І вже у серпні спеціальна комісія відбере з них найкращі, що і будуть представлені на міжнародному бізнес форумі «Харківські ініціативи».

Андрій Соловйов, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.