Концерт для ветеранов

10.05.2012 17:00   -
Автор:

Григорій Євтушенко,  ветеран Великої Вітчизняної війни:

-Мы работали на Ржев. Там срашные дела были. В октябре меня ранило. Немцы — налёт. Я был кантужен, ранен, в госпитале был. Это было мой первое боевое крещение. Так что моя капелька крови за оборону Москвы моя тоже там есть

Свої бойові будні Григорій Євтушенко згадує на зустрічі із фронтовими друзями. Вони зібралися у актовій залі Медуніверситету. Студенти підготували театралізований перформенс, що ілюструє долі різних людей. Як на фронті медсестри рятували воїнів, як солдати стояли у бою до останнього, як дружини та матері чекали вісточки від коханих та рідних. І як усією країною зустрічали довгоочікувану Перемогу.

Валерій Писаренко, народний депутат України:

-Этот день, когда мы можем оценить сколько стоит человеческая жизнь. Миллионы, наверное, человеческих жизней, которые были отданы за то, что мы сегодня можем так жить. Низкий им за это поклон. И тем, кто уже сегодня ни жив на земле. И тем, кто уже здравствует и дай Бог им здоровья. И много-много лет, чтобы мы ещё всречались здесь.

Вітали героїв і в університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба. У залі — і ветерани, і молоді курсанти. Концерт пройшов із військовими піснями, духовим оркестром, спогадами. Найстарших викладачів, тих хто пережив Велику Вітчизняну війну нагородили преміями.

Олена Завгородня,  Анастасія Полякова,  Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия