Комунальники не стали чекати тепла. Що сталося з покрівлею п’ятиповерхівки у Салтівському районі (відео)

20.02.2024 19:42   -

Вони зроблять все максимально швидко і якісно аби ця проблема пішла у минуле. На даху у одному з під’їздів цієї п’ятиповерхівки, що у Салтівському районі, з часом почав тріскатися руберойд. Не ґрунтовно, а частково, можна сказати окремими ділянками. І ось там вода найшла собі дорогу. У мешканців верхніх поверхів почалися проблеми із затіканням у їхні квартири. Рішення тут одне і найшвидше, кажуть комунальники, аварійний ремонт.

ЄВГЕН ЄМЕЦЬ ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
За даною адресою було звернення мешканців на затікання снігової та дощової води. Було протікання декількох поверхів, затоплювала вода. Наші спеціалісти зробили висновки, що потрібно ремонтувати не чекаючи теплої пори року. Тому що треба було локалізувати цю проблему. В минулому році ми встигли зробити ремонт першого під’їзду, зараз ми працюємо над усуненням аварійності на другому під’їзді. Були зроблені примикання до оголовків. Було зроблено ремонт дощеприймальної системи і зараз промазуємо шви та усуваємо тріщини на покрівлі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЄВГЕН ЄМЕЦЬ ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
З початку року до нашого підприємства надійшло близько 2 100 аварійних заявок. Вже було виконано близько 1 900 аварійних заявок – усунена аварійність. Було відремонтовано близько 700 метрів погонних водостічних труб. Близько 2 500 метрів квадратних руберойдової покрівлі відремонтовано. Також було встановлено 86 нових вхідних дверей та відремонтовано близько 25 дверей. Також продовжуємо закриття контурів, близько 12 000 контурів з початку року було закрито. Це десь 7 000 вікон. Роботи дуже багато, працюємо щоденно і у вихідні іноді доводиться працювати. Заявки поступають від мешканців Харкова постійно і ми намагаємось їх виконувати вчасно – день-два і закривати ці аварійні заявки.

ОСТАННІ НОВИНИ