Комунальники взялися за прибирання занедбанної території у Комінтернівському районі

30.11.2012 18:18   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Із занедбанної у зразкову. Сьогодні комунальники вийшли на глобальне прибирання території біля вулиці Ньютона. Їм доведеться не аби як постаратися, бо площа цієї ділянки понад шість гектарів.

Раніше ця територія вважалася обласною — Харківського району. Ще у вісімдесятих тут роздавали невеликі ділянки землі ветеранам під городи. Хто садив картоплю, а хто дерева. Ось так і з'явився мінісад. З часом, коли нестало господарів, територія перетворилася на звалище. Сміття викидали кому і в яких об"ємах заманеться.

 Віктор Нефьодов співробітник КП "Харківзеленбуд"

-Лет 20 это точно здесь никто ничего не делал. Просто засаживали, люди ухаживали потом забросили. А когда бросили оно тогда на отшибе было место было, это сейчас город разрастается и порядок стали наводить.

Про стихійне звалище місцеві жителі повідомили міському голові. Смітник сфотографували и відправили світлини в мерію. Там відразу відреагували.

В'ячеслав Єрмоленко начальник управління комунального господарства Комінтернівської райадміністрації

-Делаем всё, заходим к проблеме комплексно, много людей, техники. Изначально мы берём убираем бросовый мусор за ним идут косильщики, которые подкашивают траву, зелёное хозяйство подрезает ветки, это мы дробим и получается красивая картинка и опрятная территория, чтобы было приятно посмотреть на это людям.

Комунальники кронують дерева, прибирають і дрібні зарості. Щоб не вивозити гілля — його утилізують на місці екологічним способом.

Не залишилися осторонь і місцеві мешканці. Пенсіонерка Ніна Іванівна разом з  подружкою, захопивши граблі, прийшла на допомогу.

Ніна Іванівна пенсіонерка, місцева мешканка

-Ну помогать же надо, ну как же без нас, ну как же? Если мы жители не будем поддерживать порядок в своём районе. Мы стараемся поддерживать и людей просим. У нас сделали хороший асфальт, у нас ящики хорошие для мусора стоят, стараемся как можем.

Постаратися обіцяють і самі комунальники, говорять, якщо погода дозволить приберуть усю територію до кінця наступного тижня.

Ігор Бескровний, Євген Шинкаренко Харьковские Известия