Коммунальщики проводят ремонт в бывшем общежитии по ул. Зубенко, 33

31.01.2018 16:38   -
Автор:
У холі колишнього гуртожитку по вулиці Владислава Зубенка, 33 гуркотять відбійні молотки. Бригада будівельників прибирає перегородки, що раніше були незаконно зведені колишніми власниками цього будинку на першому поверсі. Будівля належала двом фірмам. Власник однієї з них закрив виходи з поверхів до своєї частини, кажуть люди. А переходи між частинами гуртожитку надавав в оренду. Мешканці ж мусили виходити з дому пожежними сходами. 
 
Олександр мешканець гуртожитку 
 
Тут было закрыто. И вот эти двери тоже были закрыты. И в таких условиях мы жили. На всех этажах. А это наш проход – главная лестница. 
 
У травні 2013 року в будівлі сталася пожежа. Саме через перегородки та закриті виходи, кажуть мешканці висотки, вибиратись під час займання було складно. Вогонь швидко поширювався. В наслідок – троє загинуло. Нещодавно будівлю було передано у комунальну власність громади. Почалися ремонтні роботи.
 
Богдан Долина директор КП "Харківспецбуд"
 
Мы его обследовали. Специалисты Департамента жилищного хозяйства определили те виды работ, которые необходимо было сделать. И в настоящий момент мы убираем вот это незаконное планирование, которое заставляло выходить людей по пожарной лестнице и приводим это всё в надлежащий вид. 
 
По фіналу у мешканців будівлі буде один центральний вхід та хол. Працюватимуть підйомники. Також, додає Богдан Долина, у будівлі вже з однією сторони замінили старі вікна на нові металопластикові.
 
Богдан Долина директор КП "Харківспецбуд"
 
В этом здании холодные зоны являются местами общего пользования и долгое время за ними никто не смотрел. Металлоконструкции, которые держали окна полностью прогнили и в настоящий момент ведётся их ремонт. Т.е. укрепляются металлоконструкции и ставятся новые окна.