Комфортні тротуари у Новобаварському районі. Де працюють міські шляховики (відео)

10.10.2023 16:45   -

За останній час він видозмінився у плані комфорту. Бульвар Гончарівський. Новобаварський район. Тут міські шляховики продовжують роботи з оновлення пішохідних зон. Вони, після завершення робіт, стануть не гірше ніж у центральних районах Харкова. Для цього комунальники роблять максимум.

СЕРГІЙ ГОЛОВНЯ ІНЖЕНЕР КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Проводимо роботи по бульвару Гончарівському – поточний ремонт тротуару. Покриття було в незадовільному стані у зв’язку з цим було прийнято рішення зробити цю ділянку тротуару. На даний час виконується асфальтування тротуару. Площа 715 метрів квадратних, це приблизно 67 тон асфальтобетону. Також по бульвару Гончарівському вже виконано 1 500 метрів квадратних асфальтового покриття. Перед цим були підготовчі роботи. Це встановлення бордюру тротуарного, облаштування щебеневого покриття. А зараз проводиться асфальтування тротуару. Задіяно 8 одиниць техніки, 6 дорожніх робочих.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СЕРГІЙ ГОЛОВНЯ ІНЖЕНЕР КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Також роботи проводяться по вулиці Архітектора Альошина, вулиці Сумській та проспекту Петра Григоренка. Також наше підприємство виконує роботи по утриманню вулично-дорожньої мережі – це прибирання та миття міста Харкова. Робимо все аби наше місто було чистим та комфортним для проживання.

ОСТАННІ НОВИНИ