Когда учиться в разы интересней. В школах Харькова оборудуют современные кабинеты

08.11.2019 14:13   -
Автор:
Той випадок, коли уважно слухаєш кожне слово вчителя і з нетерпінням чекаєш практичної частини, аби самому розгледіти все до найдрібніших деталей. У семикласників 18 школи Холодногірського району урок біології, а якщо точніше – все про одноклітинних тварин. Олександра Кравцова вже як 32 роки поспіль навчає дітей цій науці. Зараз, ділиться педагог, проводити уроки їй і самій стало набагато цікавіше, коли кабінет оснастили всім необхідним для вивчення предмету і він перетворився на сучсну дослідну лабораторію.
 
Олександра Кравцова вчитель біології
 
Були мікроскопи, але чіткість та потужність, тобто моживість на скількі можна збільшити ці об'єкти, природні, була набагато менше. Мультимедійна дошка, в неї багато функцій, ми сьогодні користувалися лише відео, а можна розібрати по деталям той чи інший об'єкт. Хоча діти є діти і вони полюбляють малювати, тож можна підійти та намалювати той чи інший об'єкт. Все це набагато мобільніше відбувається на уроці, якщо можна так сказати. 
 
Таке нове устаткування, додає Олександра Кравцова, це не крок, а два у вивченні такої науки як біологія. Навіть ті, хто до цього моменту не полюбляв предмет, тепер змінив своє ставлення. Все просто, кажуть школярі, на уроках стало врази цікавіше.
 
Марія та Микита семикласники
 
Мы можем теперь это более детально представить, а не как по картинке в учебнике. Новые микроскопы стали наиболее лучшие, удобные. В них появилось лучшее освещение. Интерактивная доска нам очень помогает, так же мы смотрим на изображения цифрового микроскопа. Так же были закуплены новые парты, они очень удобные и практичные. 
 
Віталіна семикласниця
 
Раньше был маленький телевизор, теперь мы можем видеть всё и на большом экране. Т.е. у нас есть больше возможностей лучше учить биологию. 
 
Подібні до цього кабінети цього року з'явилися у кількох школах Харкова. Закупівля устаткування, кажуть в Департаменті освіти, це частина програми, що діє в Першій столиці не перший рік. 
 
Валерій Колесніков головний спеціаліст Департаменту освіти
 
В рамках програми Харківського міського голови, щодо покращення якості освіти за кошти міського бюджету в 2019 році було оновлено 17 кабінетів природничо-математичного напрямку. Усього за три роки останні оновлено 43 кабінети. Но ми на цьому не зупиняємося і вже є плани щодо покращення якості освіти та придбання кабінетів на наступні роки.