ККЗ “Україна” на реконструкції. Ексклюзивні кадри з місця робіт

18.06.2020 12:09   -
Автор:
Ця кіноконцертна зала "Україна" в Харкові була зведена ще в шістдесятих роках минулого сторіччя . Вона є найбільшою в мегаполісі , що вміщає понад 1700 глядачів. Будівля в стилі модерну сама по собі унікальна і водночас дуже складна. Оскільки покрівля виконана у вигляді сідла. Вперше за період свого існування кіноконцертна зала переживає  глобальну реконструкцію. Україну оновлюють так, щоб до деталей зберегти її первинний вигляд. В першу чергу екстер'єр будівлі.
 
Кіноконцертну залу на ремонт зачинили минулоріч. З тих пір тут  повністю оновили фасад, замінили вікна, відреставрували панно, що на вході. Навіть букви в стилі тих шістдесятих. Всередині замінили всі комунікації. Облаштували місця для внутрішніх вбиралень. Наразі тривають роботи з оздоблення гримерок для артистів з душовими, облицьовування стін та облаштування глядацької зали. 
 
Олена Леонова директор Харківського міського центру дозвілля молоді
 
Я с гордостью могу сказать, что она из лучших акустик не только Харькова и Украины, она именно у  нас в "Украине" в ККЗ. Мы ее сейчас именно улучшили. Был заказан акустический расчет. Мы сейчас полностью ушли на звукопоглощающие панели, что стен, что потолка, которые позволят еще более улучшить звук для работы артистов, но и, соответственно, для того, чтобы зрители получали больше удовольствия от музыки ради которой они в этот зал будут ходить.
 
Для комфорту глядачів, всі театральні крісла, згідно проекту реконструкції кіноконцертної зали, будуть новими з м'яким покриттям. Для людей з особливими фізичними можливостями в залі відвели окремі глядацькі місця. Кропітка робота триває на сцені, що є серцем "України".
 
Олена Леонова директор Харківського міського центру дозвілля молоді
 
Нам не хватало кулис, нам не хватало задников, нам не хватало занавеса. Теперь это все у нас появляется. Появляются 3 плана кулис. Появляется штакетное хозяйство на которое можно вешать любое звуковое и световое оборудование. У нас появляется штакет для огромного светодиодного задника. Это идет улучшение качества самих концертов. Зал сейчас не меняя свою конфигурацию, не меняя свой внешний вид становиться лучше благодаря новым технологиям. 
 
Оживити кіноконцертну залу "Україна" планують підсвіткою. На стелі і на стінах вже змонтували відповідне обладнання. Лише на стелі буде понад сто світильників. Заграють кольором і сходини глядацької зали. Також кіноконцертна зала засяє і ззовні. 
 
Олена Леонова директор Харківського міського центру дозвілля молоді
 
У нас появилась современная подсветка букв, у нас появилась современная подсветка здания. Она абсолютно уникальная. Харьковчане, которые будут приходить на наши концерты, будут видеть даже обратный отчет последнего звонка театрального для того, чтобы войти в зал. Это теперь будет позволять технология.
 
Завершити весь обсяг робіт, планують вже цьогоріч. Після чого кіноконцертна зала "Україна", що є перлиною саду Шевченка зможе приймати гостей, які і оцінять роботу проектантів, архітекторів та виконавців реконструкції.