Кітлярчин яр та урбан-парк тепер зі світлом (відео)

19.06.2023 16:27   -

У Салтівському районі урбан-парк та Кітлярчин яр знову зі світлом. КП «Міськсвітло» відновило там близько 30% мереж, пофарбували опори, замінили освітлювальні прилади та електролампи.

МИХАЙЛО ТАТЬКОВ НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЧОЇ СЛУЖБИ КП «МІСЬКСВІТЛО»
Підприємством було відновлено роботу зовнішнього освітлення, загалом по данному об’єкту було пофарбовано 40 опор, замінено 5 освітлювальних приладів і замінено десь 15 електроламп. Дані роботи були проведені у травні і червні поточного року. Більшість робіт була пов’язана з тим, що фарбування займає багато часу, а також багато часу заняло відновлення кабельних мереж. По урбан парку теж були проведені у травні червні роботи по відновленню там було пошкодження кабельної мережі в результаті бойових дій, на зараз також з 9 червня освітлення працює згідно графіку до 22 години 45 хвилин.

Зараз тривають роботи з відновлення внутрішньоквартального зовнішнього освітлення 522-го мікрорайону, який також постраждав від бойових дій.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення комунальники усунули понад 5 з половиною тисяч аварій, відновили роботу майже півтори тисячі кілометрів мереж та поновили освітлення на тисячі шестистах об’єктах вулично-дорожньої мережі.

МИХАЙЛО ТАТЬКОВ НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЧОЇ СЛУЖБИ КП «МІСЬКСВІТЛО»
Підприємство впродовж 2023 року виконало роботи з відновлення освітлення на центральних магістралях, на красних лініях, внутри мікрорайонів і також на першочергових пішохідних об’єктах. Впродовж року планується ще багато включень, ще багато відновлення освітлення.

ОСТАННІ НОВИНИ