Километровая пробка и три разбитые автомобили. ДТП на Академика Проскуры

31.10.2014 18:08   -
Автор:

Леся Кочержук кореспондент

Рух транспорту паралізований від перехрестя Бєлгородського шосе та вулиці Академіка Проскури аж до заводу Хартрон. Тролейбуси, маршрутки та автомобілісти стали в майже кілометровому заторі. Все через зіткнення трьох автомобілів серед них і машина державної служби охорони.

У результаті — пробиті колеса та розтрощені крила всіх трьох авто. Водій червоного легковика, каже, їхав по своїй смузі Швидкості не перевищив.

водій легковика

Вот подрезала машина. Шла на обгон. "Фольсваген» шел на обгон. Некуда деваться. Между мной и машина, что шла на обгон — хотел отскочить, не проскочил, нас ударом сбросило на стоящую обочину, сейчас приедет ГАИ, может быть что-то прояснят. Ждем.

Водій автомобіля, що брав на обгін своєї вини в ДТП не вбачає, мовляє правил не порушував.

водій автомобіля державної служби охорони

Ну, туда ехали. -А как так подрезали? — Сейчас не лучшее время рассказывать что-то. Комментарий давать не будем, пусть ГАИ разбирается.

Поки учасники аварії розбиралися хто винен і чекали на співробітників ДАІ, на проїжджій частині утворився справжній транспортний колапс. Одні водії, намагаючись протиснутись хоч на кілька метрів, об’їжджають місце ДТП тротуарами, інші залишаються плекати надій у тисняві.

Володимир водій маршрутки

Ну, пассажиры пока не хотят выходить, пока едем.

Найбільше від цього зіткнення дісталося водіям тролейбусів. Сотні пасажирів прийшлось, кажуть, повисаджувати. Крім того, через заморожений рух, зазнають ще й матеріальних збитків.

Тетяна водій тролейбуса

Вот случилось ДТП. А они могут разъехаться, разчертя транспорт свой, убрать с проезжей части, правильно, и мы поедем, а они не хотят.

Хто винен, і чи все таки відшкодують харківським транспортникам збитки за сорокахвилинний простій, вирішуватимуть правоохоронці.