Хто хоче взятися відновлювати пошкоджені харківські школи

24.04.2023 18:28   -

Співпраця заради відродження Харкова. Міська влада, а також всі її Департаменти працюють з багатьма міжнародними партнерами та організаціями задля цього. Ось наочний тому приклад. Департамент освіти налагоджує зв’язки з ООН з приводу відновлення пошкоджених після «прильотів» закладів освіти.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
Разом з представниками ООН ми відвідали кілька шкіл, де вони планують проводити відновлювальні роботи. Дуже приємно було працювати, бо дуже багато точних, конкретних, навіть таких прискіпливих питань, які дійсно будуть корисні при відновлювальних роботах. Дуже приємно, що люди налаштовані на співпрацю, на позитивний результат, на якісну роботу. І звичайно хочеться відзначити, що вони були просто у захваті від тих укриттів, які ми вже зробили. Від того, що лише в 2022 році за кошти саме міського бюджету уже відновлено 48 навчальних закладів. Це викликало абсолютне здивування, бо треба сказати, що міжнародні організації мають поки що лише бажання, конкретних робіт ми ще не дочекалися. Але ми впевнені, що допомога буде.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
Власне партнери, з якими ми працювали сьогодні? вони планують проводити роботи на 19 школах міста Харкова. Тобто ми надіємося на їх допомогу, ми чекаємо на перемогу и ми мріємо про те, що дуже скоро до нас прийдуть наші діти і ми будемо з ними працювати офлайн.

ОСТАННІ НОВИНИ