Харківській обласній ветеранській організації – 37 років

04.03.2024 19:45   -

Багато її представників – жінки різних сфер і професій. Які працюють, мотивують і допомагають. Тому святкували відразу два свята: Річницю створення ветеранської організації та Міжнародний жіночий день. Найактивніших відзначили грамотами та відзнаками.

НІКІТА СТЄРІН ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ПО РОБОТІ З ГРОМАДСЬКИМИ ОБ’ЄДНАННЯМИ
Від імені нашого міського голови Ігоря Олександровича Терехова хочу привітати чарівних жінок – наших активістів ветеранського руху з наступаючим прийдешнім святом 8 березня – День жінок. Я хочу Вам побажати, щоб ви продовжували робити ту важливу роботу, яку виконуєте на сьогоднішній день. Ви є таким прикладом для підростаючого покоління. І дійсно, коли в нашій країні почались такі складні часи ви показали своїм прикладом як можна жити, як можна, як можна творити продовжувати. Я знаю, що серед Вас є і багато творчих людей. Тому прийміть жирі вітання від нашого мера, від нашої міської ради. І дійсно знайте, що ми завжди поруч з Вами, завжди будемо Вам допомагати.

НАТАЛІЯ РАРІНА ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ БФ «КРОК У НОВЕ ЖИТТЯ»
Мене мотивує жага до нашої перемоги. Перемоги нашої країни. Мене дуже надихають люди, наші військові, захисники, які в часи важких випробувань, самовіддано виконують свій конституційний обов’язок. Мене дуже надихають люди, які знаходяться на деокупованих територіях Ізюмщини, Балаклеї, Вільхівської громади. І команда БФ «Крок у нове життя» не тільки допомагає військовим, але й допомагає важливій справі – долання гуманітарної кризи в Україні. Це зов мого серця. Я ніколи вже не зупинюся, поки не настане Перемога.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАЛЕНТИНА ЛОБКО-ЛОБАНОВСЬКА ГОЛОВА МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ ХООВУ
Мене надихає жага перемоги. Я дуже люблю своє місто, я люблю рідну Україну і це не просто слова. Щоб сказати на камеру. Мені дуже подобається наше рідне місто і я хочу, щоб наше місто, наша країна були звільнені. Я голова медико-соціальної комісії обласної рад ветеранів. І намагаюся все зробити для того, щоб нашим ветеранам, нашим бійцям, ветеранам війни, праці життя ставало кращим. Намагаємось допомагати у всьому.

ОСТАННІ НОВИНИ