Харківські рятувальники отримали нову сучасну спецтехніку (відео)

04.01.2023 13:58   -

Рятувальники Харківщини отримали 23 одиниці нової, сучасної пожежно-рятувальної техніки, яка відразу ж стане на бойове чергування у підрозділах Харківського гарнізону ДСНС.

ОЛЕКСАНДР ВОЛОБУЄВ НАЧАЛЬНИК ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Була проведена серьозна робота по їх виготовлення. Ні в США, ні в Європі, ні в інших країнах на данний момент не можливо найти. Але нам вдалося. Спеціалісти з України виготовили ці цистерни. Сьогодні ми їх направляємо впідрозділи . Протягом 10 днів буде навчено особовий склад.

Без спецтехніки, кажуть рятувальники, вони позбавлені можливості допомагати людям, життя яких щодня на межі виживання. Ліквідація наслідків ворожих атак, природних та техногенних надзвичайних ситуацій не можлива без цих автомобілів, а їх на озброєнні рятувальників залишилось мало

ОЛЕКСАНДР ВОЛОБУЄВ НАЧАЛЬНИК ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
В бойових умовах , в умовах постійних обстрілів на північному сході області, на півночі приходять в негодність наші пожежні автоцистерни, але їх треба чимось замінять.

За оперативною інформацією росіяни знищили та пошкодили 1 629 одиниць пожежно-рятувальної техніки: розстріляли, підірвали, розібрали на деталі, вкрали. Тож, ці машини були дуже потрібні. Техніка унікальна, відповідає усім сучасним запитам.

ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Основою даного автопарку є пожежні автоцистерни: 15 на шасі «DAEWOO Maximus», 2 на шасі «Ford» і 2 – «Isuzu NQR». Всі ці моделі пожежних цистерн вигідно відрізняються від їхніх застарілих аналогів радянської доби. В першу чергу можливістю вивозу більшої кількості води, більш потужними двигунами та продуктивнішими пожежними насосами. Також вони вже обладнані сучасним пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням.

Рятувальники зазначають, що завдяки отриманим автомобілям можливості оперативного реагування на надзвичайні ситуації всіх типів у бойових підрозділів ДСНС Харківської області значно зростуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: