Харківські пункти незламності вдосконалюють потужними генераторами (відео)

23.01.2023 19:10   -

Це один пунктів незламності Холодногірського району. Базується в приміщенні одного з місцевих освітніх закладів. В арсеналі є буржуйки, місця для відпочинку, прийому їжі, дозвілля та отримання базової меддопомоги. В принципі все те, що потрібно для людей, у випадку ситуацій, що можуть статися у прифронтовому Харкові.

ТЕТЯНА НЕВ’ЯДОМСЬКА ДИРЕКТОР ГІМНАЗІЇ
Коли трапляються блекаути до нас приходить населення. Тут вони можуть зігрітися, зарядити свої телефони, випити гарячого чаю, посидіти, поспілкуватися, попрацювати з комп’ютером тому, що у нас є Інтернет. Тому, дійсно, коли люди потребують такої теплої допомоги вони звертаються до нашого пункту незламності. І ми їм допомагаємо. І буржуйки, і генератори працюють у нас на випадок, коли немає світла чи опалення, людям є де зігрітися.

В цей пункт незламності місто ще більш вдосконалило. В цьому питанні допомогли волонтери – представники соціально відповідальної компанії, що з перших днів війни допомагає Харкову та Україні проходити цей важкий відрізок історії.

ОЛЕКСАНДР ЛУЦИК СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР «EPAM УКРАЇНА»
Молодіжна рада звернулась до компанії EPAM, яку я представляю тут, з приводу проекту профінансувати пункт обігріву, який ще згодом став ще більш потрібний як пункт незламності. Зараз ви бачите генератори та інші прилади – обладнання, яке наша компанія профінансувала. Компанія вже 17 років працює в східному регіоні. Тисячі співробітників вважають за необхідне допомагати Харкову. Ми тут, ми залишаємось. І тисячі волонтерів допомагають військовим, цивільним, вимушено переміщеним особам по різним напрямкам.

Завдяки оновленню цього пункту незламності, повідомили представники «Офісу реформ» міста Харкова, його функціональність стане ще більш ефективнішою. Оскілки окрім генераторів, пункт оснастили конвекторами та тепловими пушками.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

АРСЕНІЙ СУГАЧОВ ПРЕДСТАВНИК КП «ОФІС РЕФОРМ» М. ХАРКОВА
Мы стараемся скоординировать те компании и те благотворительные фонды, которые готовы помочь Украине и в частности нашему городу для того, чтобы направить их на самое актуальное – большую потребность нашего города. На данный момент это пункты обогрева, которые открываются за инициативы городского головы. На данный момент компания «EPAM» передала оборудования больше чем на 300 тысяч гривен. То есть это такой комплексный набор для этого пункта обогрева : это и генераторы 2 по 10 кВт и конвектора и буржуйки, дрова, пледы, то такой комплексный набор. Благодаря которым люди могут в любой момент прийти, согреться. Что мы уже сделали!? Благодаря нашим партнерам мы смогли оборудовать полностью 36 пунктов обогрева в городе Харькове и 36 пунктов выдачи горячего питания. То есть,- муниципальных кухонь.

ОСТАННІ НОВИНИ: