Харківські педагоги подарували Ігорю Терехову кролика (відео)

21.12.2022 14:58   -

Вони навчилися працювати в новому форматі та нових умовах. Їх бомбили, але вони продовжили навчати дітей. Будівлі шкіл руйнували, але навчальний процес не припинявся ні на день. Разом із тим, вчителі Харкова працювали волонтерами, допомагали харків’янам у дуже складні перші місяці війни, ховали і годували, надихали словом і ділом. Але це ще більше їх загартувало і зробило сильнішими. Зараз на базі багатьох шкіл, які вціліли і пустують без дітей, працюють пункти незламності. Напередодні новорічних свят, вся родина педагогів Індустріального району зібралась разом, щоб зігрітись святковим настроєм.

У новий рік треба дарити один-одному подарунки. Ми знаємо, що наступаючий новий рік його символом буде чорний кролик. І дійсно, погодьтеся, що зараз для Харкова і України такий важкий час, але ми впевнені, що за чорною смугою обов’язково буде біла. Ігорю Олександровичу, наш білий кролик – це символ віри, надії, перемоги і незламності нашого рідного Харкова. З наступаючим новим роком!

Харківський міський голова подякував всім педагогам за незламну позицію. Щоденну кропітку працю та пообіцяв, що місто обов’язково відновить і відбудує все те, що було зруйновано ворогом за всі ці вже більш ніж 300 днів війни.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Война не окончена. Впереди очень много будет испытаний. Мы должны это понимать. И говорить честно друг-другу об этом. Потому, что на самом деле очень много нам предстоит пройти. И от того, как мы пройдем. А я уверен, что все мы пройдем все вызовы и все испытания достойно, так, как проходили и до этого. Не смотря на то, что было нелегко,- мягко сказано. Мы перебороли, прошли все это. И я уверен, что мы пройдем все испытания, которые предстоят, тоже достойно. И могу сказать, что город Харьков сегодня на самом деле образец для всей Украины. Второго города такого нет. И это благодаря всем вам. Благодаря выдержке, мужеству, которые проявили харьковчане, благодаря, конечно же, нашим военным. Героическим военным, многих конечно, к сожалению, нет сегодня уже, в том числе выпускников индустриального района и многих других. Но, тем не менее, хочу сказать, что то, что сегодня уже сделано это подвиг. И не случайно город Харьков носит звание города-героя. Это один из первых городов, который был награжден Президентом Украины. Я действительно приклоняюсь перед тем, что вы делаете.

Вчителі і надалі обіцяють нести службу на своїй лінії фронту. Бо понад усе,кажуть, прагнуть знову стати до роботи у школах, де знову пануватиме гамір їх вихованців. А все що було чи ще буде до цього, хочуть, щоб залишилось у минулому. У минулому, що має навчити кожного цінувати світ без війни.

ТАЇСІЯ СТАТИВКА ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ШКОЛИ №119
Працювати було не складно, тому що ми були разом. Ми були всі разом. Якщо ми були і на відстані, але ми відчували підтримку один-одного. Директор говорила, що школа – наш дім. Це дійсно наш дім і наша школа прийняла і з 24-го вони знаходились в нашій школі. Ми допомагали всім чим можемо. Батьки, вчителі, адміністрація. Так що рік новий складний, але ми разом. Ми – харків’яни і ми вистоїмо!

ОЛЬГА ГРИГОРАШ ДИРЕКТОР ШКОЛИ №113
Хочеться дуже миру, по-перше. І звичайно хочеться, щоб наші діти повернулися до нашої школи, сіли за парти і кінець-кінцем ми просто обійнялися у рідних у рідних стінах. Тому, я дуже всім хочу побажати миру, злагоди і щоб кожна родина зустріла, можливо не цей найближчий новий рік, але надалі тільки у своїх власних оселях під мирним небом.