Харківська підземка – тимчасове укриття для містян. Правила використання

14.02.2024 20:18   -

З пів на шосту ранку та до пів на десяту вечора – для перевезення пасажирів. І цілодобово, як укриття для містян. У харківській підземці нагадують, що їхні приміщення можуть використовуватись як сховище у зв’язку із почастішанням активності обстрілів міста. Згідно розпорядження Харківського міського голови Ігоря Терехова та положення Статті 3 Конституції України у місті посилено заходи направлені на збереження життя та здоров’я харків’ян. Міський метрополітен – об’єкт подвійного призначення. І він поєднує у собі функції з безпеки руху поїздів, перевезення пасажирів та тимчасового укриття.

ОКСАНА ДАНІЛЬЧЕНКО НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ КП «ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН»
У разі оголошення повітряної тривоги під час перерви у русі поїздів або якщо наступає комендантська година черговий персонал метрополітену оперативно відчиняє всі двері на станціях метрополітену на вхід. Населення, яке прибуває на станцію тимчасово розміщується в вестибюлях станції. Потім, при необхідності, спускається до платформи станції. Треба зазначити, що знаходження у вестибюлі станції також безпечно, як і на платформі. У нічний час на платформі проводяться певні технологічні процеси, які направлені на забезпечення безпеки руху поїздів, безпечного перевезення та підтримання належного санітарного стану. Тому не одразу є можливість здійснити доступ до платформи станції.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОКСАНА ДАНІЛЬЧЕНКО НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ КП «ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН»
Кожен громадянин може звернутися до чергового персоналу щодо отримання ковдр теплих та стільців. Якщо в нас є родини з дітками, то вони можуть підігріти дитяче харчування.

ОКСАНА ДАНІЛЬЧЕНКО НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ КП «ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН»
Люди, які приходять до метрополітену на тимчасове укриття під час комендантської години повинні мати при собі документ, що ідентифікує його особу. Усі співробітники метрополітену прикладають максимум зусиль, щоб забезпечити щоденно та цілодобово безпеку та комфорт мешканців міста.

ОСТАННІ НОВИНИ