Харків’яни кажуть «дякую». Комунальники розповіли, як підтримка містян мотивує працювати під час війни (відео)

06.09.2022 15:39   -

Вже більш ніж півроку комунальники працюють, не полишаючи свої робочі місця. Вони здебільшого зустріли війну на роботі, але як 24 лютого, так і зараз не покидають таку необхідну працю. Бригади КП розповіли, як звичайна подяка містян мотивує виходити щоранку на роботу.

Андрій Нікітін – водій комплексу з вивозу побутових відходів. За кермом службової машини вже 14 років, каже, на початку повномасштабної війни здав зміну напарнику, але потім все одно продовжив працювати і не покинув підприємтво.

АНДРІЙ НІКІТІН ВОДІЙ КП «КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ»
Мы не боимся ничего. Пускай не думает Российская Федерация, что нас можно запугать, мы не из тех, кого можно запугать. Они знают, что мы непобедимы, и наш коллектив весь, все с начала войны в боевом настроении, можно сказать, и мы нормально, то есть выходят люди с нами общаться, все рассказывают, говорят “Молодцы, что убираете”.

Нині Андрій Нікітін разом із напарниками вивозить сміття з вулиць, що межують з промзоною. Щодня комунальники виходять на маршрути та виконують свою роботу, незважаючи на обстріли. Олександр Пазинич – вантажник підприємтва ще деякий час жив в окупованому рашистами селі, але після звільнення населеного пункту українськими військами одразу ж повернувся до роботи.

ОЛЕКСАНДР ПАЗИНИЧ ВАНТАЖНИК КП «КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ»
Як розбили – повернувся і поїхав вже на Харків я вам не можу сказати, де страшніше було, і тут ракети летіли на нас, і там вони з танків стріляли і з кулеметів, то страшно було і там, і там набагато обережніше став, через те, що ми на виїзді не знали, куди, що полетить, і де воно буде, а на роботу їздили.

Лише за літо ця бригада вивезла більше семи тисяч кубічних метрів твердих побутових відходів. Таку кількість сміття зібрали лише з району біля промзони, також комунальники ще вивозять відходи з території біля приватних будинків та житломасивів, кажуть, виконувати роботу допомогає підтримка харків’ян, які щоранку виходили, аби сказати бригаді просте, але таке важливе «дякую».

АНАТОЛІЙ КРИЖАНСЬКИЙ ВАНТАЖНИК КП «КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ»
Народ относится хорошо, по-человечески, по людски. Сейчас мы немного попривыкли, а по началу «спасибо», подходят, благодарят, говорят, вы молодцы, как вам не страшно, как вы не боитесь, каждый день, это ж надо так такие нервы иметь.