“Харківгаз” більше не буде доставляти газ на Харківщину. Що відомо

30.06.2023 14:49   -

З 1 липня 2023 року АТ “Харківгаз” не надаватиме послуг з розподілу (доставки) газу споживачам Харківської області, повідомили в НКРЕКП.

З 1 липня 2023 року послуги з забезпечення стабільної і безаварійної доставки газу споживачам та обслуговування газових мереж надаватимуться національним оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України», в особі Харківської філії “Газмережі”. Нові банківські реквізити для оплати послуг за розподіл газу будуть вказані у рахунках за розподіл газу, які у липні отримають споживачі Харківщини.

Особові рахунки клієнтів та контакти для отримання споживачами необхідної інформації у центрах обслуговування залишаються без змін. Йдеться про особові рахунки та контакти, які були до цього у АТ “Харківгаз”.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

А от прифронтову Харківщину забезпечуватимуть газом «ГАЗМЕРЕЖІ». Постачання жителям Харківській області «блакитного палива» відтепер буде здійснюватися під егідою національного оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Територію провадження господарської діяльності з розподілу природного газу компанії розширено, згідно з Постановою НКРЕКП № 1131 від 28.06.2023. У зону відповідальності новоутвореної Харківської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» ввійдуть населені пункти Богодухівського, Ізюмського, Красноградського, Куп’янського, Лозівського, Чугуївського та Харківського районів Харківської області.

Загалом підприємство «ГАЗМЕРЕЖІ» відповідатиме за безперебійне обслуговування майже пів мільйона споживачів. Серед пріоритетів – оптимізація технічних процесів, раціональне використання енергетичних ресурсів і налагодження прозорої фінансової взаємодії з державою, партнерами та клієнтами.

Окрім того, вдосконалено рівень клієнтського сервісу. Впроваджено зручний особистий кабінет з розширеним меню послуг. Також у взаємодії з ГК «Нафтогаз України» посилено роботу Контакт-центрів та зібрано платіжки за розподіл і споживання газу в зручному й оптимізованому форматі.

ОСТАННІ НОВИНИ