Харків залучає міжнародних інвесторів для відбудови міста (відео)

03.05.2023 18:00   -

Виступаючи перед американським суспільством, Ігор Терехов розповів про підступний напад російської армії на мирні міста та села Харківщини та про те, яким був Харків до війни і як змінився менталітет харків’ян за рік повномасштабного вторгнення.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Чому Росія вирішила, що вона може захопити Україну?!! Хто дав право Путіну вирішувати, хто буде жити, хто не буде жити?!! Місто Харків – перша столиця України, це друге по величі місто України з багатьма вишами. До війни в місті навчалось 300 тисяч студентів з різних країн, держав, міст. Це культурний центр, індустріальний центр, центр ІТ, високих технологій. Харків до війни був рускоязичним містом. Відстань до кордону з Росією – 40 км. І до війни кожен четвертий мав чи знайомих чи родичів, друзів в російській федерації. З радянських часів харківська економіка була інтегрована в економіку руських. Війна для харків’ян, для українців дуже багато перекреслила, але і дуже змінила нашу ментальність. Зараз 95% у Харкові розмовляють вже українською мовою, і це за рік. І це відповідь Путіну на русифікацію.

Увесь світ побачив силу, мужність і незламність харків’ян. Люди згуртувались навколо спільної біди. Військові, волонтери, комунальники, лікарі і вчителі – всі, як один самовіддано працюють, кожен на своєму фронті для найскорішого досягнення спільної мети – перемоги над окупантом-агресором. Харків’яни за рік війни стали однїєю великою дружньою родиною, де кожен підтримує один одного, турбується про тих кто в скруті.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Коли закінчиться війна, а я впевнений у нашій перемозі, буде небувалий всплеск, такий підйом і запит суспільства на прозорість, на чесність, бо зараз гибнуть наші хлопці , дівчата, мешканці за то, щоб країна була зовсім інша: європейською, чесною.

Ігор Терехов також акцентував, скільки зусиль і коштів доведеться залучити, щоб відбудувати Харків. Бо ворог завдав непоправних руйнувань мегаполісу.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Відновити місто Харків у фінансовому плані – це 9 з половиною мільярдів доларів США. 150 тисяч мешканців без даху над головою. 77 учбових закладів вщент зруйновано. 111 шкіл, 109 дитячих садочків. Я не кажу вже за наші культурні цінності. Я не кажу за критичну інфраструктуру – це руйнації глобальні.

Але Харків вистояв, живе і відбудовується. Відновлення можливе і завдяки підтримці міжнародних партнерів, які допомагають не лише гуманітарною місією, але й спрямовують кошти для майбутнього відродження Харкова, зауважив Терехов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
І саме головне, ми вдячні за вашу підтримку у цій жорстокій війні. Я дуже сподіваюся, що цей рік стане переможним для України. Але він може стати переможним тільки коли буде потужна підтримка, в тому числі і зброї нашим військовим.

Харків ще до війни позицінував себе, як комфортне і прозоре місто для роботи в ньому  інвесторів. І зараз, і після війни, влада Харкова зацікавлена у співпраці з міжнародними організаціями. Тож робить все можливе, щоб майбутні інвестори хотіли вкладати кошти в різні сфери життєдіяльності саме Харкова.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Любий інвестор повинен відчувати захищеність в Україні. А коли він буде відчувати захищеність? Коли буде безпека в Державі. Я маю на увазі військову безпеку. Коли він буде почувати себе комфортно, коли не буде корупції, коли будуть чесні, прозорі правила. Тоді будуть інвестиції, тоді буде розвиток економіки, промисловості, новітніх технологій, і тоді Україна як держава буде європейською країною. Я дуже хочу, щоб це настало якнайшвидше.

ОСТАННІ НОВИНИ