Харків. В приоритеті – питання, що наближують перемогу! Виконавчий комітет Харківської міськради продовжує роботу

31.08.2022 16:55   -

Харків навіть в жорстких умовах воєнного стану продовжує функціонувати. Працюють не лише комунальні служби, стратегічно важливі підприємства та бізнес. Вирішення нагальних і повсякденних питань потребує і чіткої роботи всіх гілок влади. Тож виконавчий комітет Харківської міськради, хоча і в режимі онлайн, але проводить засідання і ухвалює важливі для мегаполісу рішення.

На черговому засіданні розглянули низку питань стосовно різних сфер життєдіяльності. Це і встановлення опіки над дітьми, що позбавлені батьківського піклування, надання дітям статусу дитини-сироти, створення будинку сімейного типу на базі однієї з прийомних сімей. Під час війни такі питанняпостають особливо гостро. Поміж іншого продовжується робота і з впорядкування території міста, забудови, звільнення від самовільно встановлених споруд. Окремі рішення стосувались роботи районних адміністрацій Харкова.

Все це свідчить, що Харків попри війну намагається зберегти звичний ритм життя, не допустити знищення, розвалу, свавілля.

Також з урахуванням введення військового стану Харків змінив пріоритети в напрямку розвитку цифровізації. Війна на перший рівень ставить дещо інші питання, ніж мирний час. Тож підтримки міськради потребують зміни в програмах розвитку мегаполісу.

Фінансове забезпечення реалізації цієї програми цифрового розвитку Харкова у 2022 році здійснюється за рахунок коштів харківської територіальної громади, і всі зміни, які спрямовані на наближення перемоги були одностайно підтримані виконкомом.