Харків став майданчиком міжнародної конференції (відео)

08.06.2023 20:34   -

«Розумні технології у міському господарстві». Міжнародна конференція, присвячена питанням повоєнного розвитку Харкова стартувала у мегаполісі та триватиме 3 дні.

ІГОР БІЛЕЦЬКИЙ ПРОРЕКТОР З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ ХАРКІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМ.БЕКЕТОВА
Географія нашої конференції досить широка. Якщо брати учасників із всього світу, то це Україна, Великобританія, Чехія, Словакія, Південно-Африканська Республіка, Іспанія, Італія, Австрія. Якщо брати географію українських учасників – це Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Кам’янське, Дніпро, Запоріжжя, Одеса – практично уся Україна приймає участь у цій конференції. Наш університет представлений 45 доповідачами, які розкажуть про наші здобутки. І якраз здобутки у відновленні Харкова, здобутки у сталому розвитку Харкова, у розвитку його інфраструктури, транспорту, логістики.

В обговоренні концепції смарт-сіті взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов. Під час круглого столу очільник міста поділився планами щодо включення низки новітніх розробок в стратегію розвитку Харкова та розказав про актуальні результати втілення концепції «Розумне місто» протягом минулих років.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Наше завдання – зробити Харків містом майбутнього. А це значить безпечним, чистим, комфортним. Та використати інноваційні технології абсолютно у кожній сфері його життєдіяльності. Після нашої перемоги Харків має перетворитись на найбільше прогресивне місто України, тож в цьому питанні ми розраховуємо і на вашу допомогу. Бажаю учасникам конференції плідної роботи та наукових звершень. Будемо відновлювати Харків разом!

ОСТАННІ НОВИНИ