Харків отримає ще три автобуси. Цього разу з Німеччини (відео)

09.02.2023 13:56   -

Три автобуси незабаром прибудуть до Харкова з німецького міста Нюрнберг. Про це повідомили в Салтівському трамвайному депо. Наразі готуються відповідні документи щодо отримання цієї гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів у вигляді транспорту для міста.

ВЛАДИСЛАВ ПРИЙМАК ДИРЕКТОР КП «САЛТІВСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ ДЕПО»
Місто Прага чеської республіки подарувала нам 20 трамваїв та два автобуси, які ми теж скоро в Харків привеземо. Місто Брно подарувало нам 3 тролейбуси та місто Пльзень подарувало нам 7 автобусів та два тролейбуси. Весь цей рухомий склад уже працює на маршрутах міста. Без нього було б дуже важко, я вам скажу. Це дуже вагомий внесок в транспортну галузь міста.

Сама робота автобусних, трамвайних та тролейбусних маршрутів Харкова була відновлена на третій місяць повномасштабної війни – 16 травня. Спершу це було 24 автобусні, 4 трамвайні та 9 тролейбусних маршрутів. Згодом, відштовхуючись від пасажиропотоків, їх кількість, кажуть на підприємстві, поступово збільшували. Паралельно з відновленням транспортної інфраструктури. 

ВЛАДИСЛАВ ПРИЙМАК ДИРЕКТОР КП «САЛТІВСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ ДЕПО»
На сьогоднішній день охоплено маршрутами всі райони міста. За проміжок часу від червня до цього часу ми постійно щось відкриваємо , змінюємо. Бо ми дивимось за попитом на перевезення там, де це можемо зробити, ми добавляємо рухомий склад. Там, де до цього готова інфраструктура- трамвайна або тролейбусна. Автобуси по мірі виходу їх з ремонту.

Наразі весь наземний громадський транспорт Харкова, що зазнав пошкоджень за час війни, перебуває на ремонті. Після повернення їх в робочий стан, наголошують спеціалісти, машини випускають на маршрути.

ВЛАДИСЛАВ ПРИЙМАК ДИРЕКТОР КП «САЛТІВСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ ДЕПО»
По нашому автопарку, той що вцілів, це 90 автобусів, які у нас сьогодні задіяні в роботі. Це 30 тролейбусів з автономним ходом Салтівського депо, які теж працюють на маршрутах та 26 трамваїв. З них частина це подаровані нашими друзями та партнерами з інших країн.
Найближчі плани продовження відновлення рухомого складу та забезпечення перевезень. Кажучи про територію, планів ще немає. Тому, що розумієте чому. Команда тримається, звісно. Залишились ентузіасти, фанатики.

ОСТАННІ НОВИНИ