Харків і область 30 вересня. Обстріли, пожежі, жертви, бої

30.09.2022 11:45   -

219-й день російської агресії. У Харкові тихо. У місті тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілів. У повному обсязі відновила роботу Салтівська лінія метро після трьох місяців перерви.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
С 6:30 утра с интервалом в 10 минут составы пойдут по всем станциям линии – от «Исторического музея» до «Героев труда».

Протягом минулої доби російські війська обстріляли населені пункти Куп’янського, Богодухівського, Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Найбільше від ворожих обстрілів потерпає Куп’янськ та Куп’янський район. За інформацією обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби в Куп’янському районі госпіталізовано з пораненнями 6 мирних мешканців. Ще 1 поранений госпіталізований в Ізюмському районі.

Продовжується розмінування Харківщини. За добу піротехнічні підрозділи ДСНС знешкодили 1378 вибухонебезпечних пристроїв.

Щодня триває відновлення нормальних умов життя на деокупованих територіях.

ГУ ДСНС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Протягом доби рятувальники зведеного загону у м. Балаклія проводили роботи з деблокування обладнання котельні, а також обстеження та розбору покрівлі п’ятиповерхового житлового будинку. Шукали пошкоджені підземні електромагістралі. У м. Ізюм рятувальники розбирали завали на газорозподільчій станції, телевежі, а також у триповерховій житловій будівлі.

На сьогодні ще залишається в окупації більше чотирьох з половиною відсотків харківської області. Визвольні бої тривають.

ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ВІЙНИ
За даними британської розвідки, українські військові ведуть наступальні дії у районі Ізюму Харківської області та Лимана Донецької області.

Збройні сили України крок за кроком відсувають ворога та завдають йому суттєвих втрат.